Aktyvūs filtrai

Sauskelnės šunims

Sauskelnės šunims ir palutės šunims yra praktiškas ir patogus būdas apsaugoti savo namus, baldus, grindis ir kilimus nuo šunų šlapimo bei drėgmės poveikio. Be to, naudodami palutes išvengsite ir nemalonaus, įsigėrusio šuns šlapimo kvapo namuose. Pampersai šunims yra skirstomi į sauskelnes kalėms ir sauskelnes patinams. Šios apsaugos priemonės puikiai prisitaiko prie kalių ir patinų kūno anatomijos bei puikiai apsaugo kales rujos metu. Sauskelnės kalėms ir šunims gali būti vienkartinės arba daugkartinės. Daugkartiniai pampersai šunims yra lengvai prižiūrimi, juos patogu skalbti. Šios sauskelnės ypač tinka iš jaudulio apsišlapinantiems šunims ar dėl amžiaus, sveikatos problemų šlapimo nelaikantiems augintiniams. Be to, daugkartinės sauskelnės šunims yra nuotaikingo dizaino, tad ne tik jūsų augintinis, bet ir namai atrodys įvairiau ir linksmiau. Sauskelnės yra gaminamos atsižvelgiant į šuns dydį, jos skirtos mažų, vidutinių ir didelių veislių šunims. Atsižvelgdami į savo šuns lytį ir dydį įsigykite keletą skirtingų gaminių ir įsitikinsite, kad išsaugoti namus švarius bus labai patogu ir paprasta. www.akvazoo.lt e. parduotuvėje rasite įvairių dydžių vienkartinių ir daugkartinių sauskelnių bei palučių šunims gera kaina. Užsisakykite internetu, tai ypač patogu, paprasta ir greita. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje labai dažnai vyksta akcija, kurios metu taikomos nuolaidos ir šunų priežiūros priemonėms, tad jas galėsite įsigyti gerokai pigiau. Taip pat bet kuri akcija yra skelbiama mūsų socialiniuose tinkluose. Apie ją taip pat galite sužinoti pirmieji ir užsisakę mūsų naujienlaiškį.  

Palutės šunims

  Vienkartinės palutės šunims tiks mokyti jaunus šuniukus tvarkingai atlikti savo reikalus vienoje jums priimtinoje vietoje. Palutės šunims taip pat puikiai pasitarnaus, jei namuose yra po operacijos sveikstantys, turintys specialių poreikių, į lauką negalintys eiti ar senyvo amžiaus šunys. Parodykite šunims vietą, kur jie gali atlikti savo reikalus, ir netrukus augintiniai pripras prie naujosios tvarkos. Kai kurios palutės šunims yra su tam tikrais jų charakteristikas pagerinančiais priedais, pavyzdžiui, anglimi. Toks produktas ypač greitai absorbuoja drėgmę ir  efektyviai „užrakina“ kvapus. O tam, kad jauni šuniukai lengviau priprastų prie vienos vietos, naudokite specialius lašiukus. Palučių paviršius yra švelnus šuns letenėlėms: jos yra nedirginamos, nesušlampa, todėl augintinis nuėjęs nuo palutės neperneša drėgmės ir kvapo ant kilimų ar baldų. Palučių apačia turi apsauginį drėgmės nepraleidžiantį sluoksnį, todėl ir grindys lieka sausos. Taip pat jų yra įvairių dydžių, todėl tikrai rasite jums tinkamas. Daugkartinio naudojimo palutės šunims atlieka tas pačias funkcijas kaip ir vienkartinės palutės, tačiau jos puikiai tiks tiems, kurie nori ne tik patogiai rūpintis augintiniu, bet ir būti draugiški aplinkai bei sutaupyti. Tai ilgaamžis ir ekonomiškas produktas. Palutes tereikės tik išskalbti ant pakuotės nurodytu būdu ir išdžiovinti. Palutės šunims gali būti įvairių dydžių, todėl prieš pirkdami būtinai įvertinkite savo šuns gabaritus ir palučių matmenis.  

Pampersai šunims. Kaip išsirinkti?

  Pampersai šunims yra gaminami atsižvelgiant į gyvūno lytį, todėl prieš pirkdami įsitikinkite – patinams ar kalėms yra skirtas produktas. Sauskelnės šunims būna įvairių dydžių, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kokia raide – XS, S, M, L ar XL – pažymėtas produktas. Jei tokio žymėjimo nėra, ant pakuotės paieškokite, kokiai veislei ar dydžiui (mažas, vidutinis, didelis) skirtos sauskelnės ir įvertinkite šuns juosmens apimtį. Ant visų sauskelnių gamintojas turi nurodyti liemens apimtį tam, kad šeimininkui būtų paprasčiau įvertinti, kurios tiks jo augintiniui. Atminkite, užsegtos sauskelnės šuniui negali spausti pilvo ar būti per laisvos. Ir vienu ir kitu atveju, greičiausiai, šuo sauskelnes nusimaus pats.  

Kada gali būti naudojamos sauskelnės šunims?

  Sauskelnės kalėms yra puikus būdas apsaugoti jas rujos metu nuo nepageidaujamo susikergimo, o namus nuo ištepimo. Jos taip pat labai tiks, jei jūsų šuo nelaiko šlapimo dėl ligos, amžiaus ar apsišlapina pernelyg susijaudinęs. Sauskelnės šunims gali būti puiki išeitis ir ilgų kelionių metu, kai nėra galimybės augintinio išvesti pasivaikščioti. Kaip ir palutės šunims, taip ir sauskelnės šunims gali būti vienkartinės ir daugkartinės. Daugkartines reikės tiesiog išskalbti pagal gamintojo nurodytas instrukcijas ir išdžiovinti. Rekomenduojame įsigyti kelias ir jas naudoti pakaitomis. Galima nesijaudinti, nes kaina tikrai gera, juk būna akcija, ypač perkant internetu.