Aktyvūs filtrai

Palutės ir sauskelnės

Palutės šunims

Palos šunims yra praktiškas ir patogus būdas apsaugoti savo namus, baldus, grindis ir kilimus nuo šunų šlapimo bei drėgmės poveikio. Be to, naudodami palutes išvengsite ir nemalonaus, įsigėrusio šuns šlapimo kvapo namuose.

Kam skirtos palutės šunims?

Vienkartinės palutės šunims tiks mokyti jaunus šuniukus tvarkingai atlikti savo reikalus vienoje jums priimtinoje vietoje. Palutės taip pat puikiai pasitarnaus, jei namuose yra po operacijos sveikstantys, turintys specialių poreikių, į lauką negalintys eiti ar senyvo amžiaus šunys. Parodykite šunims vietą, kur jie gali atlikti savo reikalus, ir netrukus augintiniai pripras prie naujosios tvarkos. 

Kai kurios palutės šunims yra su tam tikrais jų charakteristikas pagerinančiais priedais, pavyzdžiui, anglimi. Toks produktas ypač greitai absorbuoja drėgmę ir  efektyviai „užrakina“ kvapus. O tam, kad jauni šuniukai lengviau priprastų prie vienos vietos, naudokite specialius lašiukus.

Palučių paviršius yra švelnus šuns letenėlėms: jos yra nedirginamos, nesušlampa, todėl augintinis nuėjęs nuo palutės neperneša drėgmės ir kvapo ant kilimų ar baldų. Daugelio palučių apačia turi apsauginį drėgmės nepraleidžiantį sluoksnį, todėl ir grindys lieka sausos.

Daugkartinio naudojimo palutės

Daugkartinio naudojimo palutės šunims atlieka tas pačias funkcijas kaip ir vienkartinės palutės, tačiau jos puikiai tiks tiems, kurie nori ne tik patogiai rūpintis augintiniu, bet ir būti draugiški aplinkai bei sutaupyti. Tai ilgaamžis ir ekonomiškas produktas. Palutes tereikės tik išskalbti ant pakuotės nurodytu būdu ir išdžiovinti.

Palutės šunims gali būti įvairių dydžių, todėl prieš pirkdami būtinai įvertinkite savo šuns gabaritus ir palučių matmenis.

Sauskelnės šunims. Kaip išsirinkti?

Sauskelnės šunims yra gaminamos atsižvelgiant į gyvūno lytį, todėl prieš pirkdami įsitikinkite – patinams ar kalėms yra skirtas produktas.

Sauskelnės yra įvairių dydžių, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kokia raide – XS, S, M, L ar XL – pažymėtas produktas. Jei tokio žymėjimo nėra, ant pakuotės paieškokite, kokiai veislei skirtos sauskelnės ir įvertinkite juosmens apimtį. Ant visų sauskelnių gamintojas turi nurodyti liemens apimtį tam, kad šeimininkui būtų paprasčiau įvertinti, kurios tiks jo augintiniui. Atminkite, užsegtos sauskelnės šuniui negali spausti pilvo ar būti per laisvos. Ir vienu ir kitu atveju, greičiausiai, šuo sauskelnes nusimaus pats.

Kada gali būti naudojamos sauskelnės šunims?

Sauskelnės kalėms yra puikus būdas apsaugoti jas rujos metu nuo nepageidaujamo susikergimo, o namus nuo ištepimo. Jos taip pat labai tiks, jei jūsų šuo nelaiko šlapimo dėl ligos, amžiaus ar apsišlapina pernelyg susijaudinęs. Sauskelnės gali būti puiki išeitis ir ilgų kelionių metu, kai nėra galimybės augintinio išvesti pasivaikščioti.

Kaip ir palutės šunims, taip ir sauskelnės šunims gali būti vienkartinės ir daugkartinės. Daugkartines reikės išskalbti pagal gamintojo nurodytas instrukcijas ir išdžiovinti. Rekomenduojame įsigyti kelias ir jas naudoti pakaitomis.