Aktyvūs filtrai

Nameliai katėms

Nameliai katėms yra puiki ir stilinga alternatyva (kačių guolio rūšis) užtikrinanti jūsų augintiniui saugią ir jaukią poilsio erdvę. Nameliai katėms būna įvairių dizainų, išmarginti gražiausiais raštais, todėl tai tampa ne tik jūsų katės poilsio vieta, bet ir namų dekoro dalimi. Be to, rinkdamiesi pirkti internetu sutaupysite ne tik laiką, bet ir pinigus, nes gera kaina – užtikrinta!

Namelis katėms – jo reikšmė ir svarba

Kačių nameliai suteikia saugumo jausmą, suteikdami privačią ir apsaugotą erdvę, kurioje katė gali atsipalaiduoti ir pailsėti. Jie yra paguodos prieglobstis, ypač drovioms ar nerimastingoms katėms. Be to, daugelis kačių namelių yra sukurti taip, kad šildytų jūsų augintinį vėsesniais mėnesiais ir esant karščiams puikiai pasitarnaus kaip pavėsis, padedantis apsisaugoti nuo perkaitimo. Žinoma, kad katės turi stiprų teritorinį instinktą, todėl namelis katėms reiškia jų teritoriją, kur katė gali jausti, kad ši nuosavybė priklauso tik jai. Taip pat, namai katėms yra naudingi namų ūkiuose, kuriuose yra daug naminių gyvūnėlių, nes katės turi galimybę pabėgti nuo galimų konfliktų ar nepageidaujamo kitų gyvūnų ar žmonių dėmesio. Rinkitės tokius namelius, kurie yra lengvai valomi, galbūt turi išimamas pagalvėles, ar juos galima skalbti skalbimo mašinoje. Higienos palaikymas yra labai svarbus ne tik kačių poilsio kokybei, bet ir jūsų pačių sveikatai, taip pat tinkamos namų atmosferos palaikymui.

Namukai katėms


Maži namukai katėms suteikia daugybę privalumų jūsų draugei-katei – nuo jaukios poilsio vietos iki privataus tik jai skirto prieglobsčio. Ši guolio alternatyva ne tik pagerintų jūsų katės gyvenimo kokybę, bet ir suteiktų jums džiaugsmo matant, kad jūsų augintinis jaučiasi saugus ir gali ramiai ilsėtis jūsų sukurtoje poilsio oazėje. Galite pasirinkti kačių namelį iš įvairių dizainų ir stilių, kuris atitinka jūsų katės pageidavimus ir suteikia papildomo žavesio visam namų interjerui. Platus kačių namelių pasirinkimas internetu Akvazoo.lt. Čia rasite skirtingų raštų ir dydžių namelius savo augintiniui ir juos įsigysite geriausia kaina. Taigi, palepinkite savo mylimus kačiukus žavingu nameliu, kuriame jie gali susirangyti, pailsėti ir mėgautis komfortu ir miegu, kurio nusipelnė!