Aktyvūs filtrai

Automatiniai pavadėliai šunims

Automatiniai pavadėliai šunims tampa vis populiaresni, nes jie suteikia šunų šeimininkams galimybę lengvesniam ir kokybiškesniam pasivaikščiojimui. Tai ne tik šunų mylėtojų priemonė, kuri palengvina jiems gyvenimą, bet ir komfortabilumas jūsų augintiniui, svarbiausia – pasirinkti tinkamą modelį ir atsižvelgti į šuns poreikius. Be to, juk ir kaina itin patraukli, o ir patogu įsigyti internetu!

Kuo yra ypatingi automatiniai pavadėliai šunims?

Automatiniai pavadėliai šunims turi labai daug privalumų. Pirmiausia, tai jie suteikia šuniui pakankamai judėjimo, o jo šeimininkui – kaip tik mažiau fizinio aktyvumo. Tai labai aktualu žmonėms, kurie nenori ar negali daug judėti. Tokio tipo pavadžiai padeda šunims išleisti jų perteklinę energiją, socializuotis viešoje aplinkoje ir išreikšti savo natūralius instinktus. Automatiniai pavadėliai šunims yra parenkami pagal jų svorį. Rekomenduojame pasirinkti šiek tiek didesnio svorio pavadėlį nei yra jūsų šuo. Tarkime, jei augintinio svoris yra 9 kilogramai, reikėtų rinktis pavadėlį 12 kg šuniui.
Automatiniai pavadėliai šunims yra idealūs pasivaikščiojimams tiek mieste, tiek ir gamtoje, jei nėra galimybės šuns paleisti pabėgioti. Jie neišsitepa, nes dėl jų funkcionalumo niekada nenukrenta ant žemės. Be to, šių pavadėlių yra įvairių ilgių: nuo 3 ir net iki 8 m.
Automatinio pavadėlio veikimo principas toks, jog jį galima lengvai valdyti spaudžiant mygtuką norint nustatyti reikiamą pavadėlio ilgį. Pvz., jei norite, kad šuo eitų greta, tuomet galite parinkti trumpesnį ilgį, o jei norite leisti šuniui toliau nutolti nuo jūsų, tai galite nustatyti kitą ilgį. Automatinio pavadėlio ilgį derinkite pagal savo ir jūsų šuns poreikius.
Automatinis pavadėlis, jei naudojamas teisingai, gali tapti puikia priemone dresuojant savo šunį. Su šiuo pavadėliu yra ypač paprasta leisti augintiniui nutolti ir priartėti prie jūsų pagal jam duotą komandą.
Automatiniai šunų pavadžiai gali būti: virviniai ir juostiniai.
Virviniai yra skirti mažesniems ir vidutinio dydžio šunims. Tokiu atveju ir pats pavadėlio korpusas yra mažesnis, kadangi susivyniojusi virvutė neužima labai daug vietos.
Juostiniai pavadžiai yra skirti dideliems ir stipriems šunims (iki 50 kg.). Jie užtikrina tvirtą ir patikimą apsaugą pasivaikščiojimų ar šuns suvaldymo metu.
Išsirinkite tinkamą ir pamatysite – automatinis pavadėlis patiks ir jums, ir jūsų šuniui!
Svarbu paminėti, kad naudojantis automatiniu šuns pavadėliu yra būtina laikytis tam tikrų saugumo taisyklių. Jie turi būti tinkamai prisegti prie šuns antkaklio, o tarp šuns kaklo ir antkaklio turi būti dviejų pirštų tarpas. Tuomet, jūsų augintinis bus saugus ir jausis komfortabiliai. Taip pat yra būtinas ir atsargus automatinio pavadėlio naudojimas judriose gatvėse ar kitose eismo vietose, kuriose yra didesnis judėjimas.
Mūsų internetinėje parduotuvėje turime platų kokybiškų pavadėlių pasirinkimą jūsų augintiniui, su įvairia jų kaina. Įsigykite šuns automatinį pavadėlį pas mus internetu ir netrukus galėsite mėgautis puikiu laiku praleistu kartu!