Aktyvūs filtrai

Šampūnai katėms

Visiems žinoma, kad katės ypač rūpinasi savo higiena ir kailiuko švara, tačiau kartais joms gali prireikti šiek tiek papildomos pagalbos. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų katė eina į lauką, ar turi odos problemų, šampūnai katėms gali būti vertingas jūsų augintinio priežiūros rutinos papildymas. Tačiau tarp daugybės kačių šampūnų variantų pasirinkti tinkamą – gali būti nelengva užduotis. Todėl verta žinoti keletą svarbių aspektų, kuriuos ir aptarsime.Kačių maudymo poreikiai


Prieš renkantis šampūną savo katei, pirmiausia svarbu išsiaiškinti ir suprasti, kada ir kodėl gali tekti jį naudoti. Jei jūsų katė turi galimybę išeiti į lauką, natūralu, kad retkarčiais gali prireikti išmaudyti augintinį nuo purvo, po lietaus ar tiesiog reguliariai palaikant higieną, taip pat nuo blusų.

Kita svarbi priežastis yra ta, jog kačių maudymas tampa įprasta jūsų augintinio priežiūros rutina – kai susiduriama su odos problemomis. Tinkamai parinkti šampūnai katėms gali palengvinti ir pagerinti odos būklę esant dermatitui, grybelinėms infekcijoms ar alergijoms. Svarbu suprasti, kad gydymo tikslais naudojamas šampūnas katėms turi būti tinkamai pasirenkamas, siekiant išvengti galimo žalos padarymo ir odos būklės pablogėjimo. Taip pat specialus šampūnas nuo blusų jums pasitarnaus, jei jūsų katė užsikrėtė blusomis ar kitais odos kenkėjais. Todėl, kad tokiuose šampūnuose yra antiparazitinių medžiagų. Taip pat yra ir kitų šampūnų, pvz., sausas, nuo blusų ar tiesiog paprasti. Tad pasirinkimas iš tiesų didelis.

Kačių šampūno tipai:

* įprastas kačių šampūnas;
* gydomasis kačių šampūnas;
* šampūnas nuo blusų ir erkių;
* hipoalerginis kačių šampūnas;
* bevandenis – sausas kačių šampūnas.Šampūnas katėms – kaip išsirinkti geriausią?


Jei jūsų katė turi specifinę odos būklę arba jai reikalingas gydomasis šampūnas katėms, labai svarbu pirmiausia pasitarti su veterinaru. Jis gali rekomenduoti tinkamiausią produktą jūsų katės poreikiams.
Šampūnas katėms labai svarbus. Tad ieškodami šampūno, reguliariam higienos palaikymui, visada perskaitykite ingredientų sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jame nėra stiprių cheminių, kvapiųjų medžiagų ir priedų, kurie gali sudirginti jūsų katės odą. Taip pat be ingredientų yra svarbus ir šampūno pH – rekomenduotina, kad jis būtų artimas katės odos pH, kuris yra silpnai šarminis. Kadangi katės yra jautrios kvapams, geriausia rinktis bekvapius arba švelniai kvepiančius šampūnus.
Niekada nenaudokite žmogaus šampūno savo katei. Žmonėms skirti šampūnai yra sukurti mūsų odai ir gali būti per daug agresyvūs pagal savo sudedamąsias medžiagas katėms, todėl netinkamo ir katėms nepritaikyto šampūno naudojimas gali sukelti odos problemas. Nepamirškite apgalvoti, ar jums pavyks savo augintinį priversti maudytis. Dauguma kačių tikrai nėra didelės vandens ir maudynių mėgėjos. Taigi, jei maudymosi procesas jūsų katei sukels tik didžiulį stresą ir, tikėtina, dar labiau atbaidys nuo vandens, tokiu atveju geriau tiks sausas šampūnas, kuriuo bus paprasčiau naudotis ir jums patiems, ir augintiniui sukels mažiau neigiamų emocijų.
Atminkite, kad ne visos katės vienodai reaguoja į ta patį šampūną. Jei vienas pasirinkimas puikiai tiko jūsų draugų katei, galbūt jūsų augintiniui jis visiškai netiks. Todėl būkite kantrūs ieškodami geriausio varianto ir, žinoma, visada laikykitės gamintojo nurodymų, kad maudynės būtų saugios ir efektyvios. Platus šampūnų pasirinkimas mūsų internetinėje parduotuvėje Akvazoo.lt. Čia – įvairūs šampūnai katėms, kurių ingredientų sąrašas puikiai tiks jūsų katės odai, ir visa tai galite įsigyti internetu pačia geriausia kaina. Pasirūpinkite savo katės švara ir sveikata paversdami maudynių procesą maloniu ir dar labiau užmegzkite ryšį su savo augintiniu.