Aktyvūs filtrai

Stačiakampiai

Stačiakampiai akvariumai

Populiariausi tarp klientų yra būtent stačiakampiai akvariumai. Lygios visos sienos, todėl lengva rasti jiems tinkamą vietą savo namuose ar biure. Tam net nereikia ypatingo derinimo prie interjero. Jis puikiai įsilieja kambario kampe, prie knygų lentynos, rašomojo stalo, komodos ar pan.

Kur galima pritaikyti interjere?

Į šį klausimą atsakyti yra lengviau tuomet, kai jau yra žinoma, kokios žuvys akvariume gyvens ir koks bus dydis paties akvariumo.

Maži stačiakampiai akvariumai

Tai akvariumai, kurių talpa siekia ne daugiau kaip iki 100 litrų tūrio. Jie yra kompaktiški ir ganėtinai lengvi, todėl puikiai tinka mažoms biuro ar namų erdvėms užpildyti. Dažniausiai jie idealiai atranda vietą greta (ar net ant paties) rašomojo stalo. Tokiu būdu jis ne tik suteikia jaukumo patalpai, bet tuo pačiu yra lyg terapija pavargusioms nuo kompiuterio akims. Žuvų plaukiojimo stebėjimas ir pats vanduo ramina.

Vidutiniai stačiakampiai akvariumai

Jų talpa siekia nuo 100 iki 150 litrų tūrį. Šios dydžio kategorijos akvariumai yra dažniausiai perkami. Juose jau galima sukurti tikrai gražų, spalvingą vandens pasaulį ir mėgautis juo didesnėje erdvėje. Dažniausiai tai būna namų svetainė.

Jeigu esate naujokas akvariumininkystėje, mes taip pat rekomenduojame pradėti būtent nuo vidutinio dydžio akvariumų. Juose gali plaukioti daugelis populiarių ryškiaspalvių žuvų. Čia galima apgyvendinti keletą vidutinių ar mažųjų veislių žuvų. Jiems net ir vieta yra speciali, ant kurios rekomenduojama laikyti– spintelės akvariumams.

Dideli stačiakampiai akvariumai

Šiai kategorijai galima priskirti visus, kurių talpa didesnė 150 litrų. Jie suprojektuoti taip, kad tampa pagrindiniu kambario akcentu! Toks įspūdingas vandens kiekis jau tinka daugeliui žuvų. Ir kalbame ne tik apie vidutines ar mažas veisles, bet ir dideles akvariumų žuvisŠiems akvariumams jau būtinai reikia pagrindo, specialiai pritaikyto atlaikyti jų pilną svorį.

Čia išskyrėme stačiakampių akvariumų dydžius pagal litrus, tačiau dera atkreipti dėmesį ir į jų matmenis. Pati vieta, kur numatę laikyti, gali būti ribota. Dėl to rekomenduojame rinktis pagal ilgį.

Suteikite savo namams ar biurui jaukumo, gyvumo!