Aktyvūs filtrai

Petnešos, antkakliai katėms

Praėjo laikai, kai katės gyvendavo tik uždarytuose namuose. Šiandien vis daugiau kačių savininkų pripažįsta naudą, jog reiktų leisti savo mylimą augintinį pasivaikščioti ir saugiai tyrinėti gamtą būnant lauke. Petnešos katėms, antkakliai ir pavadėliai yra stilingi ir praktiški kačių priežiūros aksesuarai, leidžiantys pasiimti katę į saugius nuotykius lauke.

Pavadėliai katėms


Petnešos ir pavadėliai katėms yra sukurti taip, kad patogiai priglustų prie jūsų katės kūno, todėl galėsite jausti kontrolę viso pasivaikščiojimo lauke metu. Štai keletas pagrindinių privalumų:

Sauga. Petnešos katėms tolygiai paskirsto spaudimą kūnui, sumažindamos smaugimo ar susižeidimo riziką, palyginti su tradiciniais antkakliais, kurie naudojami su pavadėliu.

Kontrolė – geriau kontroliuojate savo katės judesius, užtikrindami, kad jos neišsinertų ir nepabėgtų.

Mokymas. Petnešos taps Jūsų katės geriausiu draugu, jei nuo mažens pratinsite ir mokysite ją, kad tai yra neatsiejama pasivaikščiojimų ir tyrinėjimo lauke dalis.


Antkakliai katėms – ne tik stilingi, bet ir funkcionalūs

Antkakliai katėms yra naudojami įvairiems tikslams – nuo aksesuarų papuošiant gyvūną iki pavadėlio pritvirtinimo vietos. Pakabukas su tam tikra jūsų asmenine informacija ant antkaklio pravers, jei jūsų katė pasiklystu ir kažkas ją rastų. Patogiausia nurodyti telefono numerį, kad radusieji galėtų iš karto tiesiogiai su jumis susisiekti.Antkaklis sveikatai – nuo blusų ir nuo erkių


Antkakliai katėms, skirti apsaugoti nuo erkių ir nuo blusų, yra nepakeičiamos priemonės, užtikrinančios mūsų kompanionių sveikatą ir gerovę. Tai yra puiki profilaktinė priemonė siekiant apsaugoti savo augintinius nuo kraujasiurbių parazitų. Šie atbaidantieji antkakliai puikiai veikia norint apsisaugoti nuo pakartotinio užsikrėtimo. Šie antkakliai katėms būna atsparūs vandeniui, gali būti bekvapiai arba su lengvu kvapu, kurie nedirgins nei katės, nei žmogaus uoslės, taip pat saugūs naudojimui. Rekomenduojama, kad antkaklis nuo blusų ir erkių būtų užsegamas parazitų aktyvumo sezono pradžioje. Kadangi antkaklyje yra veikliųjų antiparazitinių medžiagų, tad svarbiausia, kad būtų pasirinktas tinkamas antkaklis pagal jūsų katės amžių ir svorį.Kodėl pasivaikščiojimai lauke gerina jūsų augintinio sveikatą?


Petnešos ir pavadėliai katėms, suteikia laisvę ir galimybę tyrinėti aplinkinį pasaulį, ko taip trokšta kiekvienas augintinis. Be viso to, pasivaikščiojimai lauke turi ir kitų naudų, kurios teigiamai veikia katės sveikatą. Kiekvienas pasivaikščiojimas jūsų katei yra kaip mankšta ir psichologinė treniruotė. Triukšmas, kiti gyvūnai, daugybė kvapų ir garsų stimuliuoja jūsų augintinio smegenis, kas gyvūnui yra labai naudinga jo sveikos psichologinės būklės palaikymui. Taip pat, tai tampa neįkainojamu laiku ne tik augintiniui, bet ir jo šeimininkui. Kartu praleistas laikas lauke sustiprina tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą.Tinkamų petnešų pasirinkimas


Ieškodami geriausiai tinkančių petnešų ir pavadėlių savo augintiniui, nepamirškite atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Vienas svarbiausių iš jų yra dydis. Petnešos katėms turi priglusti prie kūno, tačiau tikrai nespausti. Svarbiausia įsitikinti, koks dydis yra tinkamiausias jūsų katei išmatuojant jos kaklą, kad įsitikintumėte, jog petnešos nesmaugia ir netrukdo kvėpuoti. Taip pat rinkitės minkštas, patogias ir kvėpuojančias medžiagas, kad išvengtumėte trinties. Įsitikinkite, kad pavadėlis nėra per trumpas, kadangi tai gali sukelti diskomfortą ne tik jūsų katei, bet ir jums. Katės linkusios eiti ten, kur joms įdomu, nepriklausomai, ko nori šeimininkas. Todėl suteikite joms pakankamai laisvės tyrinėjant aplinką, tačiau nepamirškite išlaikyti ir saugaus atstumo, kad augintinis nenuklystų per toli.

Prieš pradedant pasivaikščiojimus lauke, labai naudinga katę prieš tai paruošti. Uždėkite petnešas namuose – iš pradžių trumpam laikui, po to vis ilgesniam. Pradžioje galite palepinti katę skanėstu uždėjus jai petnešas, kad šios asocijuotųsi su teigiama emocija.
Taip pat leiskite namuose susipažinti ir su pavadėliu. Užsekite jį ir leiskite pasivaikščioti su juo namuose. Pratinkite prie pasivaikščiojimų pamažu – pradėkite nuo namų, pereidami prie trumpų pasivaikščiojimų lauke ir palaipsniui ilgindami vaikščiojimų trukmę. Šis aklimatizacijos procesas padės jūsų katei susipažinti su petnešomis ir pasivaikščiojimu nesukeliant labai daug streso.
Norėdami įsigyti petnešas ir pavadėlius jas rasite mūsų parduotuvėje akvazoo.lt. Jums siūlome įvairių dydžių petnešas pagal jūsų gyvūno dydį ir visa tai galite įsigyti internetu keleto mygtukų paspaudimais. Kokybiški ir jūsų gyvūną puošiantys petnešos ir pavadėliai katėms, taip pat antkaklis  nuo blusų ir kitos priemonės geriausia kaina tik akvazoo.lt!