Aktyvūs filtrai

Skanėstai katėms

Katės, tai mūsų smalsūs ir žaismingi pūkuoti draugai. Kiekvienas, kuris myli savo gyvūną, nori, kad jis būtų sveikas, laimingas ir viskuo aprūpintas. Skanėstai katėms gali būti puikiu motyvacijos šaltiniu bei dalis jūsų meilės išraiškos sustiprinančios draugystę.
Tinkamai pasirinkti ir naudojami skanėstai katėms, gali nemažai prisidėti, prie laimingo ir aktyvaus jūsų katės gyvenimo. Tuo labiau, jog ir kaina nesikandžioja perkant greituoju būdu – internetu.

Kačių skanėstai ir jų nauda

Jei skanėstai šunims dažniausiai duodami norint juos kažko išmokyti, nukreipti dėmesį, pagirti, užimti, tai skanėstai katėms labiausiai pasitarnauja norint jas palepinti, sukurti glaudesnį šeimininko ir augintinio ryšį. Žinoma, kačių skanėstai tikrai gali pasitarnauti ir formuojant jų elgesį. Na pavyzdžiui, duokite savo katei skanėstą tuomet, kai ją pratinate prie naujos draskyklės ar tualeto, ir mokymosi procesas bus nepalyginamai greitesnis.
Kačių skanėstai yra puikus jų mitybos raciono paįvairinimas, tačiau atminkite – jie neturėtų sudaryti daugiau nei 10 proc. jų dienos kalorijų normos. Geriausia paieškoti instrukcijų ant skanėstų pakuotės ir jų laikytis. Per dažnai duodami skanėstai gali prisidėti prie jūsų katės svorio didėjimo. Ypač, jei jūsų katė sterilizuota, mažai juda ir turi didelį apetitą.


Kokius skanėstus katei rinktis?


Skanėstai katėms būna įvairių formų ir paskirčių. Tai gali būti traškūs kąsneliai, džiovintos mėsos juostelės ar pagaliukai, skysti skanėstai ar kreminiai skanėstai katėms. Visi šie skanėstai katėms pasižymi didele skonių įvairove ir išskirtiniu ingredientų suderinamumu.
Traškūs skanėstai katėms su mėsos, paukštienos, žuvies, krevečių įdaru yra ne tik gardūs kąsneliai, bet ir tinkamas dantų priežiūros būdas. Kietesni skanėstai, kai yra kramtomi, padeda suardyti besiformuojančias dantų apnašas ir masažuoja dantis. Kačių skanėstai dantų priežiūrai nedideliais kiekiais gali būti duodami kasdien po valgio. Ypač jie tinka toms katėms, kurios nemaitinamos sausu maistu.
Natūralios džiovintos mėsos juostelės, pagaliukai ar kąsneliai tinka visokio amžiaus katėms. Šie skanėstai yra minkštesni. Jų sudėtyje yra didelis natūralios mėsos kiekis, todėl tikrai patiks net ir išrankioms, sunkiau sausą maistą valgančioms katėms. Natūralūs džiovintos mėsos skanėstai yra idealus variantas kačių mitybos raciono paįvairinimui ar kačių palepinimui. Šie skanėstai dažniausiai būna juostelių, pagaliukų ar mažų kąsnelių formos. Jei jūsų katė yra vyresnė, ar dar visai jauna, tai tokioms katėms geriausiai tiks nedideli minkštesni džiovintos mėsos kąsneliai. Juostelės ar pagaliukai taip pat gali būti lengvai padalinami į kelias dalis.
Skanėstai katėms, padedantys pašalinti plaukų gumulėlius iš skrandžio, skatina greitesnį plauko pluošto skaidymą ir pasišalinimą iš virškinimo trakto. Taip išvengiama virškinimo sutrikimų. Ypač aktualu ilgesnio plauko katėms ar šėrimosi metu.
Kreminiai skanėstai katėms – idealus variantas, jei jūsų katė labai išranki, sunkiai valgo sausą maistą, turi dantų problemų ar yra vyresnio amžiaus. Šiuos skanėstus galima duoti vienus arba šiek tiek jų sumaišyti su sausu maistu.
Laižomi kreminiai skanėstai tiks dantų problemų turinčioms katėms, kadangi jie yra minkšto pašteto formos.
Jei jūsų katė turi viršsvorio ar yra sterilizuota ir linkusi į tukimą, ieškokite skanėstų, kuriuose yra mažai kalorijų. Skanėstai katėms su mažesniu kalorijų kiekiu gali būti visų prieš tai išvardintų formų ir įvairiausių skonių.
Didelį kačių skanėstų pasirinkimą, kurie tikrai patiks jūsų katei, rasite mūsų gyvūnų prekių parduotuvėje www.akvazoo.lt.
Apsipirkimas viliojančia kaina ir praktišku, jums patogiu būdu – internetu. Linkime skanių akimirkų!