Aktyvūs filtrai

Kampiniai akvariumai

Kampiniai akvariumai

Kampiniai akvariumai - ideali patalpos kampo puošmena! Standartiškai jie būna trikampio formos, turintys lenktą priekinį stiklą. Ši forma priglunda prie lygios sienos ir nelieka jokių aštrių kampų. Jį nepaprastai lengva derinti prie bet kokio interjero tiek namuose, tiek biure.

Privalumai

Kampiniai akvariumai savo unikalia forma pabrėžia itin patrauklų vandens pasaulio grožį. Jie neužima per daug vietos ir tuo pačiu tampa pagrindiniu, akį traukiančiu objektu patalpoje. Gali būti:

o     ilgi;
o     aukšti;
o     įvairių dydžių tūrio atžvilgiu.

Mažesnių matmenų akvariumai puikiai tinka ir pradedantiesiems. Jie būna pakankamai dideli, kad juose tilptų visa įranga, reikalinga žuvininkystei.

Trūkumai

Kampiniuose akvariumuose nėra tiek daug erdvės kaip stačiakampiuose ar ovaliuose. Dėl to jų dekoravimas gali būti nedidelis iššūkis. Tačiau, jeigu norite tikrai ypatingo vaizdo, tuomet šis mažas išbandymas bus labai malonus procesas!

Mūsų asortimente yra keletas standartinių matmenų akvariumų. Jeigu jums reikalingo tarp jų nėra – kreipkitės į mus! Rašykite mums! Jie gali būti aukštesni, ilgesni, o gal ne tik trikampis, bet šešiakampis. Pažadame, jog pasirūpinsime, kad jūsų noras būtų įgyvendintas.

Jeigu jūsų namų ar biuro patalpose yra nuobodus kampas, pagyvinkite jį nuostabiu kampiniu akvariumu!