Aktyvūs filtrai

Šukos katėms

Katės yra puikios kompanionės ir daugelio šeimininkų mylimi augintiniai. Norint, kad jūsų katė jaustųsi gerai, būtų tinkamai prižiūrėta ir sveika, būtina atidžiai rūpintis jos kailiu. Tai, be kita ko, reiškia, kad šukos katėms ar furminatorius yra būtinas įrankis, kuriuo turėtų pasirūpinti kiekvienas katės šeimininkas. Tiesiog reikėtų parinkti tinkamą, nes ilgaplaukėms geriau vieni įrankiai, o trumpaplaukiams – kiti. Beje, priemonės šukavimui Akvazoo parduotuvėje – itin gera kaina įsigyjant internetu.

Kačių šukos. Kodėl šukavimas yra svarbus?


Šukavimas yra svarbus katės priežiūros aspektas, kuris padeda išlaikyti kačių odą sveiką, nes stimuliuoja kraujotaką. Tai taip pat pašalina mirštančias odos ląsteles. Dauguma kačių veislių turi savo metų laikus, kai intensyviai keičia savo senus plaukus. Kasdieninis šukavimas padeda išvengti kailio sąvėlų ir pašalina negyvus plaukus. Katės nuolat laižosi, todėl jų organizmas nešioja daugybę plaukelių, kurie gali sukelti joms virškinimo sutrikimus. Šukavimas katėms padeda sumažinti plaukų nurijimo kiekį.
Šukuoti katę reikėtų pradėti nuo galvos ir pereiti prie nugaros, atkreipiant dėmesį į visas kūno vietas. Katę reikia šukuoti reguliariai. Kiekvienam katės kailio tipui gali prireikti skirtingo šukavimo dažnumo – nuo kelių kartų per savaitę iki kelių kartų per mėnesį. O tą padaryti jums padės teisingai pasirinktos kačių šukos. Šukavimas katėms yra svarbus ritualas, kuris ne tik pagerina katės išvaizdą, bet ir jos sveikatą. Tai tampa šeimininko ir katės bendravimo akimirka, kuri stiprina ryšį tarp jų. Nepamirškite atsižvelgti į jūsų katės unikalų kailio tipą ir būklę, pasirinkdami tinkamą šukavimo įrankį, ir mėgaukitės šia laisvalaikio veikla kartu su savo mažu šeimos nariu.

Šukos katėms internetu


Šukos katėms yra įvairios, esti daug skirtingų kačių šukų tipų, kurias rinktis reikia priklausomai nuo katės kailio tipo ir jo būklės. Ilgam kailiui tinka metaliniai šukavimo šepečiai, o trumpam kailiui – pirštinės ar guminiai šepečiai, kačių šukos. Šiai dienai vis dar populiarėjantis įrankis katėms šukuoti yra furminatorius. Jis skirtas tiek trumpo plauko katėms, tiek ir ilgaplaukėms.
Savo katės maudynėms galite naudoti masažinį šepetį, kuris turi talpą šampūnui. Tai ne tik vonios šepetys, bet ir šampūno dozatorius.
Tiems, kurie norėtų greitesnio ir dar patogesnio kačių šukavimo, siūlome įsigyti savaime išsivalantį šepetį.
Išsirinkti šukas savo katei galite pas mus internetu, su jums patrauklia kaina ir pasirinktu jų pristatymu būdu.