Aktyvūs filtrai

Akvariumų komplektai

Akvariumų komplektai

Jeigu nesinori derinti atskirų akvariumo sudedamųjų dalių, yra puiki išeitis – akvariumo komplektas! Suprantama, kad vieniems patinka viską komplektuoti patiems, o kitiems išsirinkti iškart visą rinkinį. Tai ne tik sumažina įtampą, ar teisingai suderintos detalės, bet tuo pačiu ir taupo lauką. Belieka nuspręsti norimą dydį, formą, spalvą ir įsigyti.

Akvazoo.lt elektroninėje parduotuvėje ir fizinėse mūsų parduotuvėse akvariumų komplektų rasite įvairių dydžių: nuo 9 litrų Iki pat 180 litrų. Platus pasirinkimas kiekvieno skoniui ir poreikiams.

Komplekte visada yra pati akvariumo talpa, dangtis ir papildomos įrangos dalys, priklausomai nuo pasirinkimo. Dažniausiai tai būna filtravimo sistema, apšvietimo sistema ir net automatinis šildytuvas.

Pavyzdžiui, Shrimp Set Smart akvariumų komplektai, kurie skirti krevetėms, smulkioms žuvims ir mažiems augalams auginti, yra su pilna įranga. Nieko papildomai jame jau nebereikia:

  • LED apšvietimas;
  • šildytuvas;
  • filtras;
  • pašaro mėginys.

Į MinJiang komplektus įeina ne tik visa reikalinga akvariumų įranga, bet ir speciali tvirta spintelė. Tad, jeigu norite didelio akvariumo ir negalvoti apie papildomas jam detales, šis pasirinkimas kaip tik jums!

Suteikite savo namams ar biurui jaukumo, gyvumo!