Aktyvūs filtrai

Vitaminai paukščiams

Sveikas paukštis – tai toks sparnuotasis, kuris ne tik gerai prižiūrimas ir maitinamas, bet ir aprūpintas vitaminais, mineralais ir kitomis naudingomis medžiagomis. Kad Jūsų čiulbuonėliai būtų ne tik gražūs, bet ir sveiki, papildykite jų kasdieninę mitybą vitaminais ir mineralais. Jie užtikrins, kad kaulai būtų stiprūs, o imuninė sistema – atspari ligoms.

Vitaminai paukščiams yra skirtingų rūšių – priklausomai nuo to, kokia medžiaga ar jų kompleksas reikalingas labiau ir, žinoma, atsižvelgiant į problemą, kurią norima išspręsti.


Pavyzdžiui, jei paukščiui reikalingas kalcis, tai narve pakabinamas kalcio papildas paukščiams – skirtas banguotosioms papūgėlėms, kanarėlėms ir papūgoms. Jo sudėtyje yra sepija, kiaušinių lukštai, kreidos milteliai, mineralinis smėlis. Šitaip į paukščio organizmą patenka reikiamas kalcio kiekis ir augintinis ir ypač jo kaulai tampa stipresni.


Kitas pavyzdys – jei yra būtinybė reguliuoti žarnyno veiklą, tai tuomet reikalingas mineralinis maistas paukščiams, kuriame yra mineralinių medžiagų mišinys, pagamintas iš maltų kriauklių ir kitų sudedamųjų dalių. Toks papildas gerina paukščio virškinimą. Todėl jis jaučiasi sveikesnis ir atrodo puikiai. Taip yra dar ir dėl to, jog pagerėjus virškinimui tinkamai įsisavina kitos naudingos medžiagos gaunamos su maistu.


Jei jau žinote, kokių vitaminų reikia Jūsų paukšteliams, tai rinkitės vitaminus ir kitus papildus „Akvazoo“ elektroninėje parduotuvėje, nes jie yra aukštos kokybės ir itin veiksmingi. Tuo labiau, jog ir vitaminų kaina yra labai prieinama, tad čia papildus paukščiams galima įsigyti pigiau. Taip pat ir paprasčiau, nes internetu pirkti greita ir lengva, o tai labai malonu, tai leidžia daugiau laiko skirti savo paukštukui ar keliems augintiniams, jei jų yra daugiau.


Tačiau, jei nežinote, ko būtent reikėtų sparnuotajam, bet matote, jog su augintiniu kažkas yra negerai, tai tuomet vertėtų labiau pasidomėti, pasiskaityti ir, žinoma, peržiūrėti Akvazoo.lt maisto papildų aprašymus. O jei, prireiktų – pasikonsultuoti su maisto papildų paukščiams žinovais, kurie parekomenduos reikiamus vitaminus, mikroelementus ar kompleksinius maisto papildus.


„Akvazoo“ vitaminai paukščiams leis garantuoti, jog Jūsų paukštis gaus viską, ko reikia!