Aktyvūs filtrai

CO2 balionai akvariumams

CO2 balionai

Jau praėjo tie laikai, kai akvariumistai CO2 balionus gamindavosi patys iš senų gesintuvų ar kitų tam tinkamų daiktų. Anglies dvideginis yra labiau žinomas kaip dujinė medžiaga, tačiau balionuose ji būna skystame pavidale. Tai reiškia, kad slėgis viduje didelis, todėl, tam, kad neįvyktų nelaimė, indo sienelės privalo būti pakankamai tvirtos. Naudodami šiuolaikines CO2 sistemas ir joms pritaikytus balionus, jūs galite jaustis ramiai bei nesukti sau galvos dėl šių dalykų, o tik grožėtis sparčiai vešinčia augmenija savo akvariume ir po ją zujančiomis žuvimis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje galima įsigyti CO2 balionus, skirtus JBL ProFlora tręšimo sistemoms. Jie saugūs, kokybiški, lengvai prijungiami. Atsižvelgdami į savo turimo akvariumo dydį ir kitus ypatumus, galite rinktis 500g arba 2kg balionus, kurie būna pildomi arba nepildomi.

Kokį CO2 balioną rinktis: pildomą ar nepildomą?

Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad pildomi balionai brangesni, tačiau įsigijus tokį, už papildymą skystomis CO2 dujomis mokėsite žymiai mažiau, nei įsigydami naują nepildomą balioną. Taigi, žiūrint tik iš finansinės pusės – sutaupysite. Tačiau, anglies dvideginiui išsieikvojus, turėsite gabenti savo tuščią balioną papildymui. Tiesiog įvertinkite, kaip jums patogiau – užsisakyti į namus naują, ar vežti papildyti seną.

Taip pat įvertinkite savo akvariumo tūrį bei laiką, kuriam užteks įsigyto baliono. Didesniems akvariumams visada ekonomiškiau rinktis didesnę CO2 talpą, o tokia, kaip jau minėta, būna pildoma.