Aktyvūs filtrai

LED lempos akvariumams

Kokia LED lempų nauda akvariumams?

Pati svarbiausia ir didžiausia nauda akvariumams yra ta, jog jiems skirtos LED lempos yra ilgaamžės ir taupančios eneriją! Iš tiesų, jos sparčiai keičia fluorescencines (kitaip dar vadinamas liuminescencinėmis) ir tikėtina, kad greitai gali nebelikti akvariumų, kuriuose dar būtų naudojamos pastarosios. Nors LED lempų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau jos ženkliai efektyvesnės dėl savo tarnavimo laiko ir energijos suvartojimo.

Kiti LED lempų privalumai:

  • Yra visų apšvietimo spektrų, tinkančių ir žuvims ir gyviems akvariumo augalams.
  • Puikus spalvų spektras! Dienai gali būti ryškios baltos šviesos, artimos dienos šviesai, o naktį – mėlynos – mėnulio apšvietimo.
  • Išskiria mažiau šilumos.
  • Galima nustatyti automatinį šviesų reguliavimą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis LED lempas akvariumui?

Jeigu pamatėte LED apšvietimo naudą akvariumui ir dabar svarbiausia užduotis - išsirinkti, tuomet pirmas ir pats svarbiausias aspektas yra tas, jog pati apšvietimo sistema turi būti pritaikyta LED lempoms! Kitaip tariant, jeigu jūsų akvariumo dangtyje įmontuota liuminescencinių lempų sistema, ji netiks LED lempoms, nebent LED lempos turi specialius adapterius, leidžiančius jas montuoti į liuminescencinių lempų lizdus, pavyzdžiui Leddy Tube Retrofit.

Kada ką rinktis?

  • Jeigu jūsų akvariumas nedidelis, kurio tūris siekia 10-50 litrų ir yra iki 35 cm, Leddy Smart šviestuvai bus puikus sprendimas. Tai šiuolaikiško, minimalistinio dizaino šviestuvai, tinkantys apšviesti krevečių ar nedidelių gėlavandenių žuvelių akvariumus.
  • Jeigu jūsų akvariumas atviras ir nededate dangčio, tuomet rinkitės iš apšvietimo modulių Leddy Slim.
  • Jeigu jūsų akvariumas uždaras, rinkitės iš Leddy Tube Retrofit lempų. Jos gali būti naudojamos dangčiuose, kuriuose integruota LED sistema ir yra su jungikliu, kurios gali būti naudojamos kaip papildomos lempos.

Tad rinkitės tai, kas reikalinga būtent jūsų akvariumams. Suteikite savo vandens pasauliams ir pasaulėliams naujų šviesų!