Aktyvūs filtrai

Gultai šunims

Pledai, patiesalai ir gultai šunims

Pledai, patiesalai ar gultai šunims puikiai tiks bet kokiam suaugusiam augintiniui, o labiausiai jais džiaugsis garbingo amžiaus sulaukę ar judėjimo problemų turintys šunys. Pledai ar patiesalai naudingi ir tais atvejais, kai norėsite kažką patiesti ant lovos tam, kad augintinis neįgriūtų tiesiai į jūsų patalus ir jų neišpurvintų.

Pledą galima dėti ir į augintinio guolį, jo narvą, kelioninį boksą. Be to, pledai, patiesalai ir gultai šunims yra nepamainomi vasarą, kai temperatūra pakyla ir nesinori gultis į dar labiau šildantį guolį. Įvertinkite ir tai, kad būtent lengvai sulankstomą patiesalą yra patogu pasiimti vykstant atostogauti. Augintinio pledas užims gerokai mažiau vietos nei guolis, o nuvykus į svetimą vietą, sukurs namų ramybės jausmą. 

Vėsinantys kilimėliai šunims yra geriausia išeitis vasarą per karščius. Šie kilimėliai veikia be vandens, šaldymo kameros ar elektros. Jie „įsijungia“, kai šuo atsigula ant kilimėlio. Po tam tikro laiko veikimas sumažėja. Palikite kilimėlį trumpam, o po to šuniui vėl leiskite ant jo atsigulti ir kilimėlis ims veikti iš naujo.