Aktyvūs filtrai

Aromaterapija

Aromaterapija

Aromaterapija mums pažįstama jau tūkstančius metų. Tai vienas iš pirmųjų žmogaus išrastų vaistų, kuris buvo taikomas tiek kūnui, tiek ir psichologinėms problemoms gydyti. Aromaterapijai naudojami gryni eteriniai aliejai savo sudėtyje turi daugybę sudedamųjų organinių medžiagų, kurios per kvapų difuzorių pasklinda po namus mikrodalelėmis ir natūraliai maloniai kvėpina namus. 

Eteriniai aliejai, priklausomai nuo to, iš kokio augalo ar jų mišinio pagaminti, turi gydomųjų savybių: gerina nuotaiką, nuramina, padeda susikaupti, suteikia žvalumo ir energijos ar padeda atsipalaiduoti bei užmigti. 

Patogiausia eterinius aliejus tinkamu intensyvumu paskleisti yra naudojant kvapų difuzorius. Juose eteriniai aliejai yra sumaišomi su vandeniu, todėl kartu veikia ir kaip oro drėkintuvas. Rinkdamiesi kvapų difuzorių pasidomėkite, ar jis veikia tyliai. Tai svarbu, jei ketinate naudoti atsipalaidavimui ir miegui gerinti skirtus eterinius aliejus ir kvapų difuzorius veiks naktį. 

Aromaterapija ir gyvūnai

Jei namuose yra gyvūnų, natūralūs eteriniai aliejai ir kvapų difuzoriai yra geriausias pasirinkimas norint paskleisti malonų aromatą namuose: teisingai dozuojami jie nedirgina gyvūnų kvėpavimo takų ir leidžia jiems jaustis patogiai. Netgi atvirkščiai, įrodyta, kad aromaterapija teigiamai veikia ne tik žmogaus sveikatą, bet ir gyvūnų. Naudojant aromaterapiją galima pasiekti puikių rezultatų. Jei jūsų šuo vėlai vakare nuolat ima siautėti ar stresuoja ir bijo, paskleiskite po namus levandų kvapą ir stebėkite, kaip ramiai augintinis nusižiovaus ir susirangys savo guolyje. SVARBU: naudojant aromaterapiją gyvūnams yra būtina, jog eteriniai aliejai būtų 100 proc. natūralus.