UAB AKVAZOO savo veiklą pradėjo 1995 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama akvariumininkystės ir zoologijos prekių rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją.

AKVAZOO veikla – zoologijos prekių didmeninė ir mažmeninė prekyba. AKVAZOO parduotuves rasite Vilniuje ir Kaune. (parduotuvių koordinates rasite ČIA).

UAB AKVAZOO dirba suburtas kvalifikuotas, darbštus ir energingas kolektyvas. Profesionalūs darbuotojai užtikrina gerą klientų aptarnavimą ir konsultacijas. Įmonės komanda pastoviai tobulina darbo metodus ir įgyvendina naujus projektus.

Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas. Mes ne tik siūlome kokybiškas prekes, bet ir suteikiame išsamią informaciją apie produktus, užtikriname jų kokybiškumą ir jų ilgaamžiškumą.


Stipriausi Lietuvoje

Duomenų apsauga

UAB "Akvazoo"

Pirkėjams siūlomas akvariumininkystės ir zoologijos prekių asortimentas labai platus. Pristatome daugiau nei 5000 aukštos kokybės produktų. Bendradarbiavimas su Vokietijos, Olandijos, Čekijos, Italijos, Lenkijos, Ispanijos, Kinijos ir kt. šalių įmonėmis, suteikia mums galimybę pastoviai atnaujinti prekių asortimentą. Kadangi prekes vežame be tarpininkų, galime pasiūlyti savo klientams labai patrauklias kainas.

Didmenininkams galime pasiūlyti nemažai prekių, žuvų ir augalų labai patraukliomis kainomis.

Džiaugiamės, kad keletą metų esame Lietuvos zoologijos sodo rėmėjai. 

Lietuvos Zoologijos Sodas