Aktyvūs filtrai

Ekskrementams rinkti

Maišeliai šunų ekskrementams rinkti

Pagal galiojančias gyvūnų laikymo taisykles, viešose vietose šunų šeimininkai privalo surinkti savo augintinio ekskrementus. Tai būtina ne tik dėl estetinio viešųjų erdvių vaizdo, bet ir dėl higienos bei mūsų pačių sveikatos. Būdų sutvarkyti augintinio atliktus gamtinius reikalus yra įvairių, tačiau vienas populiariausių ir patogiausių yra maišeliai šunų ekskrementams rinkti. Šių maišelių yra įvairių dydžių, tad prieš įsigydami atkreipkite dėmesį į išmatavimus.

Jei jums rūpi švaresnė aplinka, rinkitės gamtai draugiškesnes priemones. Kai kurie maišeliai yra pagaminti iš perdirbto plastiko, o kai kurie jų – lengvai biologiškai suyrantys.

Maišelių šunims laikikliai

Kad maišelių niekuomet nepamiršumėt pasiimti su savimi, pravers patogus maišelių laikiklis. Jis gali būti tvirtinamas prie šuns pavadėlio ar jo petnešų. Įprastai visi maišelių laikikliai yra pritaikyti standartiniams maišelių rulonams, todėl pasibaigus vienam, lengvai pakeisite kitu. Maišeliai šunų ekskrementams rinkti kainuos pigiau, jei pirksite didesnę pakuotę!

Atminkite, esant galimybei, pageidautina, jog panaudoti šuns ekskrementų maišeliai būtų išmesti į specialiai tam skirtą konteinerį, o ne į bendrą. Jei tokio arti nėra, meskite į bendrą šiukšlių konteinerį. Tai nėra draudžiama.