Aktyvūs filtrai

Maišeliai šunų ekskrementams

Pagal Lietuvoje galiojančias gyvūnų laikymo taisykles, viešose vietose šunų šeimininkai privalo surinkti savo augintinio ekskrementus. Tai būtina ne tik dėl estetinio viešųjų erdvių vaizdo, bet ir dėl higienos bei mūsų pačių sveikatos. Būdų sutvarkyti augintinio atliktus gamtinius reikalus yra įvairių, tačiau vienas populiariausių ir patogiausių yra maišeliai šunų ekskrementams rinkti. Šių maišelių yra įvairių dydžių, tad prieš įsigydami atkreipkite dėmesį į išmatavimus. Kai kurie maišeliai šunų ekskrementams rinkti yra smagaus, stilingo dizaino, tad tai tikrai taps papildoma motyvacija einant į lauką pasiimti ir šių maišelių pakuotę. Tuo labiau ir kaina ypač gera, jei įsigyjama internetu.

Jei jums rūpi švaresnė aplinka, rinkitės gamtai draugiškesnes priemones. Kai kurie maišeliai šunų ekskrementams rinkti yra pagaminti iš perdirbto plastiko, o kai kurie jų – lengvai biologiškai suyrantys.

Kad maišelių niekuomet nepamirštumėte pasiimti su savimi, jums pravers patogus maišelių laikiklis. Jis gali būti tvirtinamas prie šuns pavadėlio ar jo petnešų. Įprastai visi maišelių laikikliai yra pritaikyti standartiniams maišelių rulonams, todėl pasibaigus vienam, lengvai pakeisite kitu. Maišeliai šunų ekskrementams rinkti kainuos pigiau, jei pirksite didesnę pakuotę. Įsigykite internetu pas mus gera kaina!

Atminkite, esant galimybei, pageidautina, jog panaudoti šunų ekskrementų maišeliai būtų išmesti į specialiai tam skirtą konteinerį, o ne į bendrą. Jei tokio arti nėra, meskite į bendrą šiukšlių konteinerį. Tai nėra draudžiama.