Aktyvūs filtrai

Šunų kirpimo mašinėlės

Šunų kirpimo mašinėlės – tai specialios elektrinės priemonės, skirtos šunų kailiui trumpinti. Jos veikia panašiai kaip žmogaus plaukų kirpimo mašinėlės, tačiau yra pritaikytos šunims, o tiksliau specifiniams gyvūnų plaukams kirpti. Šunų kirpimo mašinėlė – tai neatsiejama augintinio priežiūros priemonė jo šeimininkui, kuriam jo augintinio sveikata, gera savijauta ir estetinis grožis yra prioritetas. Tačiau dažnu atveju gali iškilti klausimas – kokią pirkti?


Šuns kirpimo mašinėlė ir jos draugiška kaina perkant internetu


Profesionali šuns kirpimo mašinėlė gali būti naudojama tiek šunų kirpyklose, tiek ir namų sąlygomis. Kirpimo mašinėlės yra skirtingų tipų, vienas jų – su elektros laidu, bet dauguma pakraunamos, belaidės. Šunų kirpimo mašinėlės yra patogios ir paprastos naudoti. Todėl jei jūsų šuns plaukai nuolat auga, o jo neruošiate parodoms, visai verta pasvarstyti, ar namuose nepraverstų profesionali šuns kirpimo mašinėlė. Jas labai paprasta naudoti namuose net ir neturint kirpimo patirties.
Šuns kirpimo mašinėlės yra universalios: jos pagamintos taip, kad vienai ir tai pačiai mašinėlės galvutei tiktų skirtingi plaukų kirpimo peiliukai. Taip galima kirpti skirtingas šuns vietas ir skirtingus kailio tipus.
Kad peiliukus galėtumėte naudoti ilgiau, įsigykite ir jų priežiūros priemones, kurios saugo peiliukus nuo nusidėvėjimo ir rūdžių, juos dezinfekuoja, vėsina ir sutepa. Taip pat galime pasiūlyti atsarginius peiliukus.
Siūlome rinktis šuns plaukų kirpimo mašinėlę iš plataus mūsų prekių asortimento ir kurią galite įsigyti internetu.
Jei vis dar kyla papildomų klausimų, kokią pirkti? Visada galite susisiekti su mumis, suteiksime daugiau reikalingos informacijos ir padėsime jums išsirinkti.

Kirpimo mašinėlės šunims – kokios yra jų savybės ir privalumai?


Patrumpintas šuns plaukų ilgis gerina jo kailio šilumos izoliaciją, ypač karštu oru, tai padeda išvengti šilumos smūgio. Žinoma, tai dar sutaupo ir laiko, ir pinigų, nereikia nuolat lankytis šunų kirpykloje. Taip jūsų šuo gali patirti net ir mažiau streso, nes kai kurie šunys bijo kirpimo mašinėlės triukšmo. Tačiau viena kirpimo mašinėlė namuose yra geriau nei kirpykloje, kurioje vienu metu gali veikti daugiau mašinėlių ir dėl to daugiau triukšmo.
Šunų kirpimo mašinėlės dažnai yra lengvos ir patogios laikyti rankoje. Dėl jų lengvumo, kerpant mažiau pavargsta rankos.
Profesionali šuns kirpimo mašinėlė, tai neįkainojama priemonė, kuri gali padėti išlaikyti puikią jūsų augintinio išvaizdą ir gerą sveikatą, o skirtingos plaukų kirpimo mašinėlės galvutės, suteikia galimybę mašinėlę naudoti skirtingam šuns plaukų ilgiui. Todėl, galite pritaikyti kirpimą pagal šuns plaukų tipą.
Taip pat, šuns kirpimo mašinėlę, galite rinktis iš dviejų tipų: bevielę arba laidinę. Bevielė šunų kirpimo mašinėlė įprastai turi silpnesnį variklį, todėl yra labiau skirta tik kailio patrumpinimui ar modeliavimui. Laidinė šunų kirpimo mašinėlė yra populiariausia, nes turi galingesnį variklį. Ją galima naudoti ilgesnį laiką, nes nereikia rūpintis jos įkrovimu. Taip pat renkantis verta atkreipti dėmesį į šunų kirpimo mašinėlės techninius duomenis: variklio galingumą, aušinimo sistemą, mašinėlės galvutes ir t. t., nes tai turi įtakos kainai ir naudojimui.
Prieš naudojant šunims skirtą kirpimo mašinėlę: pasirinkite reikalingą plaukų kirpimo mašinėlės galvutę. Daugelis kirpimo mašinėlių turi keletą galvučių su skirtingais kirpimo ilgiais, nuo plauko sutrumpinimo iki skutimo. Kirpimo mašinėlės šunims, peiliukai turi būti patikrinti prieš kiekvieną kirpimą, taip išvengiant galimo gyvūno sužeidimo. Šuo turi būti jam patogioje ir saugioje padėtyje. Viena ranka prilaikykite šunį, o su kita – naudokite mašinėlę. Atsargiai kirpkite tose vietose, kurios yra jautrios arba ten, kur plaukai yra ypač tankūs. Po kiekvieno kirpimo mašinėlės naudojimo ją išvalykite. Ir nepamirškite, kad tinkamai naudojama profesionali šunų kirpimo mašinėlė yra tik tuomet, kai atidžiai perskaitoma gamintojo instrukcija ir ja yra vadovaujamasi.