Aktyvūs filtrai

Natūralūs skanėstai šunims

Natūralūs skanėstai šunims

Šie skanėstai šunims yra gaminami iš visiškai natūralių ingredientų, štai todėl retas šuo atsisakys tokio pasiūlymo. Natūralūs skanėstai – tai džiovinti ar vytinti naminių ir laukinių gyvulių organai bei dalys, tinkamai apdoroti ir kramtymui tinkantys kaulai, ragai, kojos, šnipai, ausys ir t.t.

Natūralūs skanėstai šunims gali būti labai kieti, pavyzdžiui, elnio ragas, tačiau ir jis turi savo minkštesnę ir kietesnę versijas. Minkštesnius galima duoti šuniukams nuo 6 mėnesių, tuo tarpu kietesnius – suaugusiems, dantų problemų neturintiems šunims.

Natūralūs skanėstai šunims dėl būdingo kietumo ir ilgalaikio vartojimo yra ypač naudingi burnos higienai. Jie masažuoja dantenas, nugremžia besiformuojančias dantų apnašas. Be to yra patenkinamas šuns graužimo instinktas, stiprinama jo žandikaulio funkcija ir gerinamas sąkandis.

Natūralūs skanėstai nėra maisto pakaitalas, tačiau kaip ir visi kiti skanėstai papildo maisto racioną, todėl augintiniams juos reikėtų duoti saikingai. Jeigu augintinis nepabaigė savo skanėsto vienu kartu, galite jį paslėpti, o atėjus laikui duoti vėl tą patį. Pamatysite, kaip šuo nustebs ir džiaugsis, kai ištrauksite „naują“ skanėstą.

Ilgo laiko graužimo skanėstus bet kokio amžiaus šunims galima duoti tik su šeimininkų priežiūra. Ir, žinoma, nepamirškite pripildyti dubenėlio šviežiu vandeniu.