Aktyvūs filtrai

Dresavimui

Skanėstai šunims dresuoti

Tai tarsi vieno kąsnio sumuštiniai: nedideli, todėl augintiniui jų galima duoti daugiau. Labai patogūs neštis į dresavimo pamokas ar einant pasivaikščioti.

Dažniausiai parduodami kibirėliuose ar daugkartiniuose sandariai uždaromuose maišeliuose tam, kad skanėstai šunų dresavimui neprarastų savo kvapo ir juos būtų patogu pasiimti kartu į treniruotes ar einant pasivaikščioti.

Kai kurie skanėstai dresavimui yra didesni, pavyzdžiui, juostelės ar pagaliukai šunims su vištiena, tačiau minkšti ir juos galima be vargo padalinti į mažesnius kąsnelius.

Kiti šunų dresavimui skirti skanėstai yra labai mažiukai. Šie tinka ir jauniems augintiniams, kuriems dar tik prasideda įžanginės pamokėlės prieš tikrąjį dresavimo universitetą. Maži skanėstai šunims taip pat yra tinkami dėti į specialius šunų žaislus skanėstams slėpti. Taip skatinamas susidomėjimas žaislu ir lavinamas šuns sumanumas.

Kada šuniui duoti skanėstą?

Skanėstai dresavimui yra skirti parodyti šuniui, ką jis padarė gerai ir taip formuoti įprotį.

Taigi, pagrindinė jų funkcija yra edukacinė. Šunų dresavimo skanėstai duodami tada, kai šuo atlieka užduotį ne pusėtinai, o tikrai gerai. Tai jūsų signalas, ženklas, kad būtent taip ir turi būti.

 

Juos galima naudoti:

  • mokant švaros;
  • prisitaikymo procesams paskatinti;
  • socializacijai palengvinti;
  • mokantis įvairių komandų;
  • tarpusavio „susikalbėjimui“ ir ryšio stiprinimui.

 

Atminkite, kad šie, kaip ir kiti skanėstai negali tapti maisto pakaitalu, tačiau jie taip pat yra ir maisto papildas, todėl reikia turėti saiko pojūtį.