Aktyvūs filtrai

Džiovinti

Džiovinti skanėstai šunims

Vienas didžiausių šios kategorijos privalumų yra išlaikyta maistinė produkto vertė, kadangi produktai yra ne termiškai apdorojami, tačiau natūraliai džiovinami. Didžioji dauguma šių skanėstų yra kategorizuojami kaip natūralūs skanėstai šunims, kadangi jų pagrindą sudaro džiovintos gyvulių dalys ar jų organai. Augintiniai mėgsta tokius skanėstus kaip džiovintos galvijų trachėjos, skrandžiai, stemplė, plaučiai, triušio, veršiukų ar kiaulių ausys šunims, džiovinti kiaulių šnipai ar ausų juostelės. Kai kurie šunys teikia pirmenybę paukštienai. Jiems patiks džiovintos vištų kojelės arba paukštienos file juostelės šunims. Beje, šios juostelės yra tinkamos ir vyresnio amžiaus ar mažų veislių šunims, kadangi jos yra minkštos ir gerokai lengviau kramtomos.

Minkštesni, trapesni, labiau porėti gyvulių organai, tokie kaip džiovinti galvijų plaučiai taip pat labai tinka mažesnių veislių, turintiems dantų problemų ar senesniems šunims.

Kietesni skanėstai, tokie kaip džiovintos stirnos ar elnio kojos, ragai, kaulai, yra ilgo graužimo produktai. Žinoma, tai, kiek ilgai tarnaus skanėstas, priklauso nuo šuns veislės ir dydžio, jo dantų būklės, žandikaulio bei sąkandžio stiprumo.

Tinkamo dydžio ir atitinkamai paruošti kaulai jiems suteiks daug kramtymo džiaugsmo, valys apnašas ir gerins kandimo aparato būklę. Svarbu, kad šuo kaulo negalėtų atkąsti ir praryti.

Visi šie skanėstai šuniui turi būti duodami su žmogaus priežiūra. Nepamirškite pasirūpinti ir dubeniu šviežio vandens.

Mūsų e. parduotuvėje yra didelis džiovintų skanėstų šunims pasirinkimas, o kai kuriems jų – taikomos nuolaidos, tad šunų skanėstai kainuoja pigiau.