Aktyvūs filtrai

Baltos

Baltos akvariumų spintelės

Baltos spalvos akvariumų spintelės – tai gaivi ir stilinga detalė namuose ar biure. Su ja galima derinti įvairius spalvų derinius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtingi. Balta spintelė suteikia ypatingą kontrastą prie dominuojančio raudonos spalvos interjero.Taip pat esant ir kitoms sodrioms, šiltoms spalvoms patalpoje.

Ji spinduliuoja subtilią eleganciją, jaukumą, švaros jausmą, kuriuos dar labiau išryškina modernus Glossy minimalistinis dizainas. Šio prekinio ženklo spintelės kartu su akvariumais sukuria vientisą, kompaktišką, stilingą bloką. Pagamintos iš patvarios ir drėgmei atsparios medžio plokštės ir blizgaus paviršiaus durelėmis.

Akvazoo.lt esančios baltos akvariumų spintelės tinka akvariumams, kurių dugno matmenys yra šie:

  • 50x50x90
  • 80x35 cm
  • 100x40 cm
  • 120x40 cm
  • 150x50 cm

Renkantis, svarbu neužmiršti, kad akvariumo spintelė yra ne tik interjero dalis, bet ir turi atlikti pagrindinę funkciją – išlaikyti akvariumą su pilnu jo svoriu. Dėl to, atkreipkite dėmesį, kad išmatavimai jokiu būdu nebūtų mažesni nei akvariumo dugnas. Stiklui būtinas tvirtas pilnas pagrindas.

Jeigu tarp čia esančių baltų akvariumų spintelių neradote jums reikalingų matmenų ar formos, susisiekite su mumis ir padėsime įgyvendinti individualų sprendimą!