Aktyvūs filtrai

Akvariumo vandens testai

Akvariumo testai

Testai akvariumui – priemonės, skirtos akvariumo vandens savybių įvertinimui namuose. Tai reikalinga tam, kad galėtumėte parinkti tinkamas priežiūros priemones bei papildus vandeniui. Tik tinkamai biologiškai ir chemiškai subalansuotoje terpėje žuvys jausis puikiai, o augalai vešės. Testų akvariumo vandeniui pagalba lengva tinkamai nustatyti įvairias, neigiamai jo ekosistemą veikiančias priežastis bei jas pašalinti.

Iš esmės, prieš naudojant bet kokias gydančias, dumblius naikinančias, pH reguliuojančias priemones ar papildus akvariume, verta atlikti vandens testavimą, kuris parodys, kokių medžiagų vandenyje trūksta, o kokių per daug.

Šiuolaikiniai vandens testai akvariumui labai paprastai atliekami. Jie lengvai įveikiami net ir tiems, kurie niekada nėra to darę. Kiekvienoje pakuotėje rasite smulkią testo atlikimo instrukciją, visus reikiamus mėgintuvėlius, švirkštus ir visa kita.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti tiek pavienius vandens testus, tiek rinkinius, skirtus įvairiapusiam akvariumo vandens kokybės nustatymui. Visos priemonės užsakomos internetu yra pristatomos į namus ar kitą nurodytą vietą. Dažnai skelbiame akcijas ir išpardavimus. Tuomet jūsų nusižiūrėtos prekės kainuoja pigiau.