Aktyvūs filtrai

Narvai šunims

Metaliniai narvai šunims, pirmiausia, yra skirti juos saugoti. Tai yra vieta, kurioje jūsų augintinis gali pasijusti saugus ir ramus. Ši vieta apibrėžia šuns asmeninę erdvę. Taip pat narvai ir gardai apsaugo šunį nuo pavojų, tokių kaip: kitų gyvūnų įsibrovimas, nepažįstamų žmonių priėjimas arba pavojingų daiktų pasiekimas. Narvai šunims, kaip ir kitiems gyvūnams, suteikia saugumo, patogumo ir savos vietos jausmą. Dažniausiai metalinis narvas šunims yra skirtas vidutinių ir didelių gabaritų šunims, tačiau jie puikiai tinka ir tiems atvejams, jei namuose yra dar visai jaunas šuniukas, kurį dar tik pratinate prie naujų jo namų taisyklių.

Narvas šunims – į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?


Narvai, skirtingai nuo boksų, yra gaminami iš metalo, todėl jie yra sunkesni. Metaliniai narvai šunims yra tinkami kelionei automobiliu, jei bagažinė pritaikyta tokiam narvui. Narvai yra gerokai atviresni nei boksai, tačiau ypač tvirti dėl konstrukcijos, kurioje metaliniai strypeliai. Štai todėl narvai šunims dar gali būti pritaikomi jų dresūrai, kai paliekate šunį vieną namuose. Tik atminkite, narvas šiuo atveju, jūsų gyvūnui turi būti pakankamai erdvus. Svarbiausia yra narvo dydis. Prieš renkantis narvą išmatuokite, koks yra jūsų šuns ūgis ir ilgis, o tuomet ieškokite gamintojo pateiktų narvo išmatavimų. Jei metalinis narvas šunims bus naudojamas tik namuose, rinkitės didesnį. Kelionėms skirti narvai turi būti tokio dydžio, kad šuo jame laisvai atsistotų ir apsisuktų. Kai kurie metaliniai narvai yra sulankstomi, todėl ypač patogu tiems, kas namuose turi nedaug vietos ir neketina narvo naudoti nuolat.
Įsitikinkite, ar į narvo komplektą įtrauktas plastikinis dugnas. Dugnas būtinas tam, kad šuo nagais neužsikabintų, nes yra metaliniai virbai ir gali susižeisti letenas. Be to, plastikinį dugną yra gerokai lengviau valyti. Taip pat ant šio padėklo jūs galėsite patiesti patiesalą, kad šuniui būtų patogiau gulėti, taip pat padėti indelius vandeniui ir maistui.
Metalinis narvas šunims gali būti naudojami ir ilgesnėms kelionėms. Žinoma, suaugusį, paklusnų gyvūną galima vežti ir be transportavimo priemonės, tačiau su tinkama automobilio įranga. Jei automobilio bagažinė yra pritaikyta gyvūnams vežti, tuomet augintinį galite vežti joje. Nuo purvo ir šuns plaukų bagažinę apsaugoti padės specialiai tam skirti medžiaginiai bagažinės užtiesalai. Na, o jei šuo turi galimybę iš bagažinės peršokti į saloną, tuomet jums yra būtina apsauginė pertvara automobiliui. Gabenant augintinį salone be bokso ar narvo, pravers saugos diržas šuniui, kuris jam neleis laisvai judėti po visą automobilio saloną, o jums staiga stabdant, keturkojo nepaveiks inercijos jėga.
Saugių jums kelionių ir smagių akimirkų, kartu leidžiant laiką su savo plaukuotu geriausiu draugu!