Aktyvūs filtrai

Narvai ir automobilio apsauga

Narvai šunims

Dažniausiai narvai yra skirti vidutinių ir didelių gabaritų šunims, tačiau jie puikiai tinka ir tiems atvejams, jei namuose yra dar visai jaunas šuniukas, kurį pratinate prie namų taisyklių.

Narvai, skirtingai nuo boksų, yra gaminami iš metalo, todėl yra sunkesni. Jie ypač tinkami keliauti automobiliu, kai jo bagažinė yra pritaikyta augintiniams pervežti.

Narvai yra gerokai atviresni nei boksai, tačiau ypač tvirti dėl metalinių konstrukcijų. Štai todėl narvai gali būti pritaikomi dresūrai, kai paliekate šunį vieną namuose. Tik atminkite, narvas šiuo atveju turi būti pakankamai erdvus.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis narvą šuniui?

Svarbiausia yra narvo dydis. Išsimatuokite, koks yra jūsų šuns ūgis ir ilgis, o tuomet ieškokite gamintojo pateiktų narvo išmatavimų. Jei narvas bus naudojamas tik namuose, rinkitės didesnį. Kelionėms skirti narvai turi būti tokio dydžio, kad šuo jame laisvai atsistotų ir apsisuktų.

Kai kurie narvai yra sulankstomi, todėl bus ypač patogu tiems, kas namuose turi nedaug vietos ir neketina narvo naudoti nuolat. Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, ar narvas turi šią funkciją. 

Įsitikinkite, ar į narvo komplektą įtrauktas plastikinis dugnas. Dugnas būtinas tam, kad šuo nagais neužsikabintų už metalinių virbų ir nesusižeistų letenų. Be to, plastikinį dugną yra gerokai lengviau valyti.

Automobilio įranga

Suaugusį, paklusnų gyvūną galima vežti ir be transportavimo priemonės, tačiau su tinkama automobilio įranga. 

Jei automobilio bagažinė yra pritaikyta šuniui vežti, augintinį galite vežti joje. Nuo purvo ir šuns plaukų bagažinę apsaugoti padės bagažinės užtiesalas. Na, o jei šuo turi galimybę iš bagažinės peršokti į saloną jums būtina apsauginė pertvara automobiliui.

Gabenant augintinį salone be nešioklės, bokso ar narvo, pravers saugos diržas šuniui, kuris jam neleis laisvai judėti po visą automobilio saloną, o jums staiga stabdant, keturkojo nepaveiks inercijos jėga.

Saugių jums kelionių!