Aktyvūs filtrai

Šunų dresavimo priemonės

Šuns ir šeimininko ryšys bei pilna augintinio kontrolė yra labai svarbu. Dar svarbiau yra šuns paklusnumo ir kontrolės siekti pozityviais būdais: ne baudžiant, o skatinant. Tokia šuns dresūra sukuria tvarius, tvirtus augintinio ir šeimininko tarpusavio santykius, o rezultatas leidžia abiem jaustis saugiai ne tik žmonių sambūriuose ar tarp kitų šunų, bet ir namuose. Šiuo atveju jums padės kantrybė ir šunų dresavimo priemonės. Pats geriausias periodas pradėti dresuoti šunį yra nuo jo mažų dienų, tačiau koreguoti galima ir suaugusio, susiformavusio šuns elgesį. Kantrybės, supratimo ir laiko reikės daugiau, bet bendro paklusnumo išmokyti tikrai įmanoma. Svarbiausios klaidos, kurias šeimininkai daro dresūros metu, yra klaidingas reagavimas į jų blogą elgesį. Pavyzdžiui, jei šuo agresyviai elgiasi ar bijo pamatęs kitą šunį, nėra gerai jį imti į rankas ir raminant glostyti. Bet kuris šuo tai supranta kaip paskatinimą, pagyrimą. Pozityvus elgesio formavimo rezultatas šuniui leidžia pačiam priimti sprendimus, jis nėra pagrįstas baimės ir bausmės faktoriumi. Pavyzdžiui, jei šuo elgiasi netinkamai, iš jo atimamas žaislas, kurio nori; neduodamas skanėstas. Nuo ko pradėti dresūros pamokas? Nuo žaislų ir skanėstų, skirtų būtent dresūrai. Norite įsigyti prekių internetu dar geresne kaina? Stebėkite Akvazoo naujienas, užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir sekite socialiniuose tinkluose.

Šunų dresūros žaislai

  Papildomos šunų dresavimo priemonės – žaislai šunų dresūrai – elgesio formavimo procesą padaro žaismingu ir gerokai malonesniu. Lavinamieji žaislai šunims aktyvuoja jų sumanumą, gudrumą. Taip pat jie gerina uoslę ir ugdo kantrybę, kadangi šie žaislai yra padaryti tam, kad po skirtingomis figūrėlėmis būtų galima paslėpti skanėstą. Šuo pasinaudodamas savo uosle skanėstą suranda ir atidaro figūrėlę. Šiuos žaidimus galite žaisti ir su mažais šuniukais, ir su suaugusiais. Svarbu dresūros metu parinkti tinkamą skanėstą. Žaislai šunų dresūrai gali būti ir kaip atpildas už gerą elgesį. Tam labai tiks ir kamuoliai su skanėstais, kuriuos galima duoti kaip atpildą už tinkamai atliktas komandas, ir kamuoliukai ar kiti žaislai, su kuriais šuo gali žaisti tik puikiai atlikęs tai, ko prašomas. Jei šuo elgiasi netinkamai ar komandą vykdo blogai, žaislas turi būti laikinai paimtas. Kitas svarbus žingsnis – žaislas, skirtas dresūrai negali gulėti kartu su kitais šuns žaislais. Dresavimo žaislai turi paskirtį tapti geidžiamiausiais tam, kad šunį motyvuotų elgtis taip, kaip prašomas.  

Skanėstai šunų dresūrai

  Kitos šunų dresavimo priemonėsdresūros skanėstai – veikia panašiai kaip ir žaislai už tinkamai atliktas užduotis. Be to, juos galima  pakaitomis maišyti. Skanėstai, kaip ir žaislai šunims, turi būti duodami tik tuo atveju, kai šuo atlieka užduotį absoliučiai tinkamai. Kad šuo būtų suinteresuotas gauti skanėstą, jį galite laikyti rankoje tam, kad atkreiptumėte augintino dėmesį ir jį motyvuotumėte. Skanėstų dresavimui būna ne tik įvairių skonių, pavyzdžiui, vištienos ar ėrienos skonio skanėstai šunims, bet ir tinkančių įvairių tipų šunims. Yra skanėstų, kurie skirti į tukimą ar alergijas linkusiems šunims, skanėstai jautrią virškinimo sistemą ar kaulų ir sąnarių problemų turintiems šunims. Tokie skanėstai yra pritaikyti pagal poreikius: sumažinamas kalorijų kiekis, naudojami ingredientai, stiprinantys atitinkamas funkcijas, mažai alergizuojantys ir gerinantys virškinimą.   Atminkite, bet kokie skanėstai šunims yra ne maisto pakaitalas, o jo papildas, todėl juos reikėtų duoti saikingai ir perskaičius rekomendacijas ant pakuotės. Užsisakykite internetu www.akvazoo.lt parduotuvėje priemonių šunų dresūrai jau dabar ypač gera kaina.