Aktyvūs filtrai

Žaislai katėms

Natūralus kačių instinktas – medžioti. Joms nėra nieko maloniau nei tykoti savo grobį, jį pasivyti ir sugriebti. Žaidimai yra naudingi tiek kačių gerai fizinei formai palaikyti, tiek ir jų sveikai psichinei būklei bei tinkamam elgesiui formuoti.
Išsidūkusios katės jausis patenkintos, laimingos ir svarbiausia, atsikračiusios energijos pertekliaus. O tai, savo ruožtu, labai naudinga ir jų šeimininkams. Atminkite, katės yra naktiniai gyvūnai. Jei dieną joms leisite miegoti, naktį jos ims siausti po namus. Taigi, geriausias būdas užsiimti fizine veikla su naminėmis katėmis – žaisti su jomis!
Žaislai katėms yra tobulas būdas jų dėmesiui nukreipti. Pratindami ir mokydami kates žaisti su žaislais nukreipsite dėmesį nuo iš nuobodulio pačių „pasigamintų“ žaislų. Taip kad tikrai verta įsigyti žaislus, o el. parduotuvėje „Akvazoo“ rasite dar ir akcijas, tad gera kaina garantuota, o ir patogiau apsipirkti internetu.

Kačių žaislai. Kokius pasirinkti?


Nors visos katės mėgsta žaisti, nebūtinai jos žais su pirmu po letena pasitaikiusiu žaislu. Žaislai katėms yra tokie pat įvairūs, kaip ir jų pomėgiai. Jei vienos vysis kamuoliukus ir juos ridens po visus namus, tai kitos mielai spręs interaktyvaus žaidimo rebusus. Todėl, jei katė iš pirmo karto nepasirinko jūsų siūlomo žaislo, pamėginkite jai pasiūlyti kitą. Ir nenustokite raginti žaisti. Kai kurios katės prie žaidimų pripranta pamažu, o vėliau pačios jums atneša savo mėgstamą žaisliuką taip kviesdamos su ja padūkti.
Reta katė atsisakys žaidimų su greitai judančiais, vibruojančiais žaislais iš natūralaus kailiuko, plunksnų ar kutų. Tokie interaktyvūs žaislai joms idealiai primena grobį ir skatina jas vytis, pašokti į orą ir užsimojus letena sugriebti. Šiems žaidimams puikiai tiks lazdelės-meškerės su plunksnomis, skambančiais kamuoliukais, kailinės pelytės su judančiomis uodegomis ir kitos grobio imitacijos. Jei nenorite judinti meškerės ar mėtyti pelytės, puikus pasirinkimas – žaislai katėms su spyruokle. Tokį žaislą, norint sudominti katę, reikės pajudinti vieną kartą, o tuomet jau katė jį ir pati judins savo letenomis bandydama sugauti ant spyruoklės besisupantį daiktą.
Kamuoliukai patiks judrioms katėms. Kai kurie kamuoliukai viduje turi skambantį varpelį ir riedėdami skleidžia garsą, kuris katėms sukelia dar daugiau susidomėjimo. Garsas imituoja gyvą padarą ir sukuria tikros medžioklės įvaizdį. Kamuoliukai labai tinka jaunoms, daug energijos turinčioms katėms. Meskite kamuoliuką ir pamatysite, kaip katė letenomis jį gaudo ir ridena nuo vieno namų galo iki kito.
Kačių žaislai su katžole skleidžia joms patinkantį žolės kvapą. Net ir ramiausios katės susidomi šiais žaislais ir ima juos kramtyti, o tai, kaip ir traškūs skanėstai katėms, ženkliai prisideda prie tinkamos katės burnos higienos. Kramtant žaislą ardomos dantų apnašos, valomi tarpdančiai ir masažuojamos dantenos. Kai kurie kačių žaislai turi vibravimo funkciją tam, kad sukeltų dar didesnį katės susidomėjimą ir ji galėtų žaisti viena.

Interaktyvūs žaislai katėms internetu – itin gera kaina

Interaktyūs žaislai katėms sujungia visus jų pagrindinius pojūčius: regą, klausą, lytėjimą, uoslę ir skonį. Jie padeda katėms išnaudoti savo fizinį potencialą. Šiai kategorijai priskiriami įvairūs skanėstams ar lėtesniam ėdimui skirti kačių žaislai, tuneliai su judančiais kamuoliukais katėms. Interaktyvūs žaislai sudomins net ir tingiausias kates, sužadins jų medžioklės instinktą, o svarbiausia, lavins katiniškus įgūdžius ir gerins gyvūno psichologinę sveikatą. Žaisti su šiais žaislais katės gali vienos. Taip jos nenuobodžiaus ir turės mažesnę elgesio sutrikimų tikimybę. Interaktyvūs žaislai katėms prablaškys namines kates ir primins joms iš protėvių paveldėtus instinktus.
www.akvazoo.lt parduotuvėje bet kurį išsirinktą žaislą savo katei, su patrauklia jo kaina, galite įsigyti net neišėję iš namų – internetu.  Linksmų žaidimų ir gero laiko kartu!