Aktyvūs filtrai

Kaulai šunims

Kaulai šunims, gali suteikti daugybę naudos, jūsų šunų sveikatai ir jų gerovei. Jie gali būti puiki priemonė sveikatos palaikymui ir net pramogai. Tai kaulai, kurie yra pagaminti iš natūralaus kaulo ar sausgysliniai. Pasirinkimo variacijų įvairovė yra ganėtinai plati, tai pvz., nuo pačio jautienos kaulo iki kaulo pagaminto iš jautienos odos. Platus mūsų siūlomas asortimentas, kuriame galite pasirinkti tinkamą kaulo dydį, formą ir tvirtumą, pagal jūsų šuns amžių. Tai visiškai jūsų lūkesčius atitinkanti, mūsų siūloma kaina, ir patogumas, įsigyjant internetu.

Kaulai ir susuktos odos skanėstai šunims

Kaulai šunims ir susuktos odos skanėstai yra ilgo graužimo produktai, kuriuos kramtydamas šuo stiprina savo kandimo funkciją, gerina sąkandį, valo apnašas ir masažuoja dantenas. Tam, ypatingai tinka, sausgysliniai kaulai.

Šie skanėstai tarnauja ilgai, todėl naudinga kartais juos paslėpti, o po kiek laiko ištraukti ir duoti kaip naują. 

Šių skanėstų yra įvairių dydžių ir formų. Jei šuniukas jaunas, jam galima duoti susuktos odos pagaliukus, apvyniotus natūralia džiovinta mėsa. Taip pat tiks ir mažas kaulas šuniui. Grauždami mėsą šuniukai savo seilėmis jau suminkština odos pagaliuką ir toliau be vargo gali juos graužti.  Tai vienas geriausių būdų atpratinti jaunus šunis graužti tai, kas papuola po nosimi. Tiesa, šis atpratinimo metodas tinka ir suaugusiems šunims, jei savo laiku jie nebuvo tinkamai supažindinti su namų taisyklėmis ar stresuoja ir blaškosi.

Šių, kaip ir natūralių skanėstų šunims, nerekomenduojama duoti, kai šunį paliekate vieną be priežiūros. Pasirūpinkite, kad gavęs skanėstą šuo visada turėtų dubenį šviežio vandens.

Kaulas šuniui – turi dar ir kitą naudą

Kaulų kramtymas padeda šunims ne tik išlaikyti sveikus dantis, bet šitaip ir pašalinami maisto likučiai iš šuns tarpdančių. Taip pat kaulas šuniui ir susuktos odos skanėstai (pvz., iš jautienos) gali būti ir puikus būdas skatinti šuns fizinį aktyvumą. Tai gali tapti puikia žaidimo priemone. Kaulų kramtymas (ypač jei tai yra sausgysliniai) – taip pat yra puikus būdas mažinant šunims stresą,  nerimą ar nuobodulį. Tai veikla, kuri jūsų augintiniui padės atsipalaiduoti. Kaulų paieška ir jų kramtymas gali būti, net ir puiki intelektinė stimuliacija.