Aktyvūs filtrai

VASARA

Vėsinantys kilimėliai, liemenės ir žaislai šunims

Šunys karščius perneša ganėtinai sunkiai, todėl karštomis dienomis jiems reikia šeimininkų pagalbos. Ir kelionėse, ir namuose pagelbės įvairių dydžių vėsinantys kilimėliai šunims. Šie kilimėliai yra užpildyti specialiu geliu. Šuniui atsigulus ant kilimėlio jame esantis gelis iš karto pradeda vėsinti augintinio kūną. Efektas trunka keletą valandų. Tuomet reikia trumpos pertraukos ir šuo vėl gali naudotis savo kilimėliu. Šiai priemonei nereikia nei vandens, nei elektros lizdo ar šaldytuvo. Gelis vėsina savaime.

Šiek tiek kitaip veikia vėsinančios liemenės šunims. Joms yra reikalingas vanduo. Liemenė paprasčiausiai sudrėkinama ir uždedama šuniui. Po kiek laiko liemenę ir vėl reikės sudrėkinti. Stebėkite, kad augintinis nedėvėtų liemenės jai išdžiūvus.

Vėsinantys žaislai šunims turi dvigubą naudą – atgaivina per alinančius karščius ir kartu yra malonus užsiėmimas. Tokie žaislai įprastai yra užpildomi vandeniu ir atšaldomi šaldytuve ar šaldiklyje.

Vėsinantys kilimėliai, liemenės ir žaislai šunims padės augintiniams jaustis geriau, reguliuoti kūno temperatūrą, neperkaisti ir mėgautis visais vasaros teikiamais malonumais.

Kitos vasariškos prekės šunims

Dauguma šunų mėgsta žaidimus vandenyje ir karštomis dienomis noriai lipa į vandens telkinius ar baseinus, tačiau ne visi šunys gali plaukti: kai kurių gyvūnų kūnai anatomiškai nėra tam pritaikyti. Labai svarbu įsitikinti, kad jūsų šuo gali ir moka plaukti, todėl jokiais būdais nemeskite augintinio į vandenį ten, kur jis nesiekia dugno.

Jei jūsų šuo yra vienas tų, kuriems plaukti nesigauna, tačiau vanduo jo nebaugina, problemą išspręs gelbėjimo liemenė, su kuria augintinis vandenyje bus visiškai saugus. Bet kokiu atveju, nei vieno šuns palikti be priežiūros šalia gilaus vandens telkinio nereikėtų.

Kai jau esate pilnai pasiruošę šokti į vandenį, pramogoms dar daugiau spalvingų emocijų suteiks vandenyje neskęstantys žaislai šunims ar paplūdimio skraidančios lėkštės.

Ir atminkite, vanduo reikalingas ne tik pramogoms, bet ir atsigerti, todėl dar prieš išvykdami į trumpą ar ilgą kelionę pasitikrinkite, ar jūsų krepšyje yra kelioninė gertuvė šunims arba silikoninis dubenėlis šunims.

Linksmų jums vasariškų akimirkų!