Aktyvūs filtrai

Pliušiniai žaislai, virvės

Pliušiniai žaislai ir virvės šunims

Pliušiniai žaislai šunims yra vieni smagiausių žaislų, kadangi primena jiems grobio vaikymąsi, bandymą jį sugriebti ir medžioklę. Šiuos žaislus šunys gaudo, purto, meta į orą, bando atimti iš šeimininko. Pasitaiko atvejų, kai šie žaidimai pasibaigia ir plunksnų paleidimu į orą. Tai jokiu būdu nereiškia, jog jūsų šuo yra agresyvus. Tai – lavinimasis, pasaulio pažinimas.

Cypiantys, traškantys ar kitokį garsą leidžiantys pliušiniai žaislai šunis nustebina ir įtraukia į žaidimus dar labiau, nes šis garsas imituoja pagautą ir besipriešinantį grobį.

Pliušiniai žaislai lengvai prisigeria šuns kvapo, dėl to šuo bet kur jį palikęs lengvai susiranda ir susidomi vėl iš naujo. Pliušinius žaislus šunys mėgsta nešiotis, o šeimininkui įsitraukus į žaidimą ir sugriebus žaislą, šunys jo nepaleidžia, bando atimti ir intensyviai tąso. Tai smagi medžioklė. Atgavę savo žaislą, šunys jį ima ir gerai papurto. Taip patenkinamas šuns įgimtas medžioklės instinktas.  

Atminkite, šunims negalima duoti vaikams skirtų pliušinių žaislų dėl juose esančių smulkių detalių, kurias šuo ištrauks labai greitai. Be to, šunims skirti pliušiniai žaislai yra gaminami iš gerokai tvirtesnių medžiagų, kurios atsparesnės žaislo tempimui ir tąsymui.

Virvės šunims

Virviniai žaislai, kaip ir pliušiniai, tinka daugeliui šunų. Virvinius žaislus galima pasiūlyti tiems augintiniams, kuriems patinka vytis sviedžiamą žaislą, jį sugriebti ir atnešti arba dėl jo pasigalynėti, atimti ir papurtyti. Jei namuose turite bent porą šunų, virviniai žaislai gali tapti tikru ringo trofėjumi jiems abiem betampant skirtingus virvės galus.

Kokybiški virviniai žaislai yra gaminami iš dantų ir tarpdančių nežalojančių natūralios medvilnės siūlų, kurie tampomi ar kramtomi patenka į tarpdančius ir juos išvalo.

Virviniai žaislai gali turėti ir guminių ar plastikinių detalių. Tokius žaislus galima toliau nusviesti, šuo gali pasirinkti, už ko pagriebti ar kurią dalį kramtyti.

Beveik visi virviniai žaislai turi mazgus. Šie mazgai atlieka keletą funkcijų: šuniui lengviau sugriebus išlaikyti žaislą ir taip apsaugomas žaislas nuo išsipynimo. Jei matote, kad mazgas išsipina, sutvirtinkite jį, kad žaislas neišsiardytų ir šuo neturėtų galimybės praryti siūlų. Dėl tos pačios priežasties negalima palikti šuns vieno žaisti su žaislu.