Aktyvūs filtrai

Transportavimas, narvai

Šuns transportavimo priemonės

Saugioms kelionėms su augintiniu reikia pasiruošti iš anksto. Net ir tuo atveju, jei jūsų kelionė truks vos kelias minutes iki veterinaro, šunims reikalingos patikimos transportavimo priemonės todėl, kad mūsų augintiniai gali tapti ne tik nukentėjusiaisiais, bet ir kaltininkais. Tai ypač galioja tiems augintiniams, kurie nuolat zuja po automobilį mėgindami atsisėsti vairuotojui ant kelių ar romantikams, galvas iškišusiems pro pravirus langus. 

Be to, kiekvienas šuo mėgsta turėti savo privačią erdvę, į kurią susineša savo žaislus ir skanėstus. Taigi, šuns narvas ar transportavimo boksas kartu taps ir jo asmenine erdve – šuns būda – namuose. Geriausia bus, jei ten esančio augintinio nekrutinsite. Tai – jo tvirtovė. Būtent taip net ir iškeliavęs iš jūsų namų šuo jausis saugus. 

Populiariausios šunų transportavimo priemonės yra:

- šunų nešioklės;

- narvai;

- gyvūnų transportavimo boksai.

Keliauti saugiai gali padėti ir šunų saugos diržas automobiliui ar bagažinės pertvara. Diržas sulaikys šunį greito stabdymo metu ir neleis jam nevaldomai judėti po visą automobilį, o pertvara atskirs automobilio bagažinę nuo salono. Taip šuo netrukdys vairuotojui ir neišteps automobilio salono.

Ką įsigyti – nešioklę, boksą, narvą ar diržą – priklauso nuo to, kam transporto priemonė bus naudojama. Daugiau apie tai kviečiame skaityti kiekvienos kategorijos aprašyme.