Aktyvūs filtrai

Stačiakampiai

Stačiakampiai akvariumų dangčiai

Šios formos dangčiai yra tiesių kraštinių ir specialiai pritaikyti stačiakampiams akvariumams. Viskas, ką reikia išsirinkti ir priderinti – tai matmenys ir apšvietimo rūšis.

Išmatavimai

Prie kiekvieno dangčio yra nurodytas ilgis ir plotis. Jeigu perkate ar jau įsigijote akvariumą iš akvazoo.lt esančio asortimento, tikrai rasite jam ir dangtį:

  • 40x25 cm
  • 50x30 cm
  • 60x30 cm
  • 80x35 cm
  • 100x40 cm
  • 120x40 cm
  • 150x50 cm

Nematote jums reikalingų išmatavimų? Susisiekite su mumis ir pagaminsime individualiai!

Apšvietimas

Akvariumų dangčiuose jau yra įmontuotos apšvietimo sistemos. Gali būti su LED apšvietimu arba tradiciniu, t.y. su liuminescensinėmis lempomis.

Jeigu ieškote su LED, tuomet pastebėsite, jog prie kiekvieno tokio dangčio yra nurodytos šios trys raidės. Tokio tipo lempos tausoja energiją ir ženkliai ilgiau šviečia. Šių dangčių kaina yra truputį didesnė. Visgi, žiūrint ilgalaikiu atžvilgiu, dėl efektyvesnės apšvietimo technologijos jų priežiūra yra pigesnė.

Jeigu su liuminescensinėmis lempomis, tada prie prekės pavadinimo pamatysite raidę „W“. Prieš ją nurodyta, koks lempų skaičius dedasi ir kokio galingumo. Pavyzdžiui, 2x30 W. Tai reiškia, jog dangtyje įmontuotos 2 lempos ir kiekviena jų yra 30 W galingumo.

Su tradicinėmis lempomis akvariumų dangčiai kainuoja pigiau nei LED, tačiau jos trumpiau laiko. Vienas svarbus pranašumas – jos turi daugiau atspalvių!

Rinkitės akvariumo dangtį vos 2 žingsniais: randate reikalingus išmatavimus ir pasirenkate norimą apšvietimą. Štai ir viskas!

Jeigu visgi neradote dangčio, kuris atitiktų jūsų akvariumo formą ir išmatavimus, kreipkitės į mus jau dabar! Gausite specialiai jums pagamintą plastikinį, medžio imitacijos dangtį. Tereikės išsirinkti spalvą ir lempų skaičių.