Aktyvūs filtrai

Vitaminai šunims

Šunims yra reikalingi vitaminai tam, kad jie galėtų išlikti sveiki ir turėtų gerą gyvenimo kokybę, kas šuns šeimininkui, turėtų būti prioritetu. Vitaminai šunims padeda išlaikyti teisingą metabolizmą ir yra reikalingi imuniteto stiprinimui, ypač C ir D vitaminai, kurie padeda stiprinti šuns imuninę sistemą ir taip apsaugo jį nuo įvairių ligų. Odai ir šuns kailiui, nuo plaukų slinkimo, nuo šerimosi ar kitų odos bei kailio problemų yra reikalingas biotinas (vitaminas H).  Vitaminas E, kuris padeda išlaikyti šuns odos ir kailio sveikatą, taip sumažindamas jos sausumą ir niežėjimą. Vitaminas E – svarbus antioksidantas, saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, slopina daugelio kenksmingų medžiagų, sukeliančių riziką susirgti vėžiu, poveikį. Vitaminas D ir K yra būtini sąnariams, kaulų formavimuisi ir jų stiprinimui. Šie du pastarieji vitaminai yra itin svarbūs šunims senjorams. Vitaminas A yra būtinas sveikoms akims. Jo trūkumas gali sukelti regos sutrikimus ar kitas akių problemas.

Šuns virškinimo procesui yra keletas B grupės vitaminų, įskaitant B1, B2, B3, ir B6. Jie yra svarbūs normaliam virškinimo procesui ir maistinių medžiagų įsisavinimui.

Taip kad vitaminai šunims yra iš tiesų labai reikalingi kiekvienam augintiniui.

Vitaminai šuniukams 

Meilė šuniui yra ypatingai gilus jausmas, juo labiau, kai jis auginamas nuo mažens. Aprūpinimas tinkamu maistu yra tik dalis pilnavertės šuns mitybos. Vitaminai šuniukams yra taip pat labai svarbi to dalis. Jie skirti mūsų mažųjų draugų normaliam organizmo funkcionavimui ir vystymuisi. Vitaminai atlieka svarbų vaidmenį gyvūno augimo procese bei jo imuninės sistemos veikloje. Vitaminai skatina audinių augimą ir ląstelių dalijimąsi, padeda išvengti virškinimo sutrikimų ir yra reikalingi normaliam kraujo krešėjimui.

Žinoma, vitaminai daugiausia gaunami iš kokybiškos šuns mitybos, tačiau dažnai, vien to neužtenka. Pagrindiniai mažiems šuniukams reikalingi vitaminai yra: A, D, E, K ir B grupės vitaminai.

Užtikrinant, kad jūsų augintinis gauna visus jam reikalingus vitaminus, kas yra itin svarbu mažiems šuniukams, jūs padedate jam augti ir vystytis sveikai.  Vitaminai šuniukams su patrauklia jų kaina yra  mūsų internetinėje parduotuvėje, kurioje galėsite patogiai apsipirkti internetu. 

Papildai šunims

Šunims, kaip ir žmonėms, yra reikalingi maisto papildai. Tai – vitaminai, mineralai ir mikroelementai šunims, kurie ne visuomet pakankamai pasisavinami su maistu. 

Bendrai savijautai pagerinti ir puikiai sveikatai palaikyti tiks multivitaminai šunims, o jei augintinis turi odos ir kailio problemų jam galima duoti tam skirto vitaminų komplekso, biotino ar lašišų aliejaus.

Kita gan dažna didelių veislių vyresnių šunų bėda – sąnarių problemos, todėl verta iš anksto pradėti jais rūpintis ir kartu su maistu papildomai duoti subalansuotų papildų sąnariams ir gerai jų funkcijai palaikyti. 

Dar vieni papildai šunims – vitaminų ir mineralų kompleksai seniems šunims, kurie gerina judėjimo funkciją, širdies darbą ir bendrą jų organizmo būklę, taip pat mažina problemas, pvz., papildai nuo plaukų slinkimo. Kad būtų užtikrintas tinkamas vitaminų, mineralų ir mikroelementų kiekis, tam yra skirti papildai šunims.