Aktyvūs filtrai

Šakos akvariumui

Šakos ir šaknys akvariumui

Tai ne tik dekoratyvios akvariumo detalės, bet ir natūralūs jo komponentai, darantys palankų poveikį vandens parametrams. Žuvys ir sraigės ne šiaip mėgsta tarp jų slėptis. Jos dar ir kažkiek užkanda įmirkusios medienos arba ant jos gyvenančiais mikroorganizmais.

Natūraliuose vandens telkiniuose nuskendusios medžių šakos ar jų šaknys  tikrai nėra retenybė. Taigi, jei nuspręsite patalpinti jų savo akvariume, tikrai nenusivilsite nei jūs, nei jūsų plaukiojantys augintiniai.

Vienetinės dekoracijos

Viena labiausiai pastebimų šių dekoracijų savybių – jų išskirtinumas. Tai iš natūralios gamtos atkeliavusios jos dalelės, kurių nė viena nėra tokia pat, kaip kitos. Jos gali būti tiesesnės, ar labiau išsiraičiusios, didesnės ar mažesnės, net panašios į kokias paslaptingas vandens gelmių būtybes. Labai įspūdingai atrodo šaknys ar šakos, apaugintos vandens augalais. Įvairiai jas derinant tarpusavyje bei su kitomis dekoracijomis, galima sukurti iš tiesų paslaptingus, žvilgsnį traukiančius povandeninius sodus.

Visas mūsų parduotuvėje esančias natūralias medines dekoracijas, prieš dedant į akvariumą, rekomenduojame nuplauti po tekančiu vandeniu. Jei šaka iš pradžių kyla į viršų, tiesiog leiskite jai įmirkti arba galite prispausti kita dekoracija. Šaka ar šaknis gali kažkiek dažyti vandenį. Tokiu atveju ją reikėtų prieš tai kurį laiką pamirkyti atskirame inde su vandeniu.