Aktyvūs filtrai

Valymo, atbaidymo skysčiai

Šuns šlapimo kvapo naikinimas

Maži šuniukai, dar neįpratę atlikti savo gamtinių reikalų vienoje vietoje, namuose ieškosis minkštesnio kampo pritūpti. Suaugę šunys, ypač jei namuose gyvena ne vienas ar anksčiau gyveno kitas šuo, gali pradėti žymėtis teritoriją. Teritoriją žymisi ir kai kurios kalės, tad nenustebkite, jei ir jūsiškė pajutus konkurenciją kur tūptels. Tokias „pažymėtas“ vietas reikia labai gerai išvalyti. Kitaip jos taps nuolatiniu žymėjimosi objektu.

Šuns šlapimo kvapo naikinimas neapsiriboja vien vandeniu ar skalbimo milteliais. Be to, įprastas skalbimo priemones yra sudėtinga tinkamai išskalauti iš medžiaginių paviršių, kas gali tapti papildomu dirgikliu tiek jums patiems, tiek ir jūsų augintiniams. Kad tinkamai ir visiškai išnaikintumėte šuns šlapimą ir jo kvapą, reikės priemonių, kurios naikina organinės kilmės nešvarumus ir kvapus.

Atminkite, jei šuo staiga ėmė šlapintis namuose, reikia jį stebėti ir įsitikinti, ar tai nėra ligos požymis. Dėl ligos ar senatvės šlapimo nelaikantiems šunims rekomenduojame naudoti sauskelnes ir palutes.

Šunų atbaidymo priemonės

Norint, kad gyvūnai nebegrįžtų prie savo įpročių, išvalius šlapimą ir pašalinus jo kvapą iš suterštų vietų, būtina naudoti ir atbaidymo priemones. Atbaidymo priemonės šunims ir katėms yra sukurtos specialiai šiam tikslui, jos negadina paviršių, nėra pavojingos nei aplinkai, nei gyvūnams. Atbaidymo skysčių skleidžiamas kvapas nedirgina augintinių kvėpavimo takų, tačiau jiems nepatinka ir nesukelia noro pakelti kojos ar uodegos.

Yra specialių priemonių, skirtų naudoti lauke. Jei šunys ar katės įsigudrino žymėtis teritoriją ant jūsų tvoros, įsigykite šią priemonę ir pripilkite jos būtent toje vietoje, kur nenorite, kad gyvūnai terštų arba kastų. Naudojimui lauke skirtų priemonių dėl stiproko jų kvapo nerekomenduojama naudoti namuose.