Aktyvūs filtrai

Guminiai žaislai, kamuoliai

Guminiai žaislai šunims

Guminiai ir lateksiniai žaislai šunims yra viena populiariausių žaislų rūšių. Renkantis tokį žaislą yra labai svarbu įsivertinti jo dydį, kietumą ir jūsų šuns veislę, amžių ir dantų būklę. Jei šuo mėgsta intensyviai kramtyti, rinkitės kietesnės gumos gaminius.

Šie žaislai bus puikus pasirinkimas bėgti, sugauti ir atnešti mėgstantiems šunims. Žaislų formos padarytos taip, kad jį būtų paprasta sugriebti, kad žaislas prisitaikytų prie šuns nasrų anatomijos ir jį būtų patogu nešti. Šeimininkui beliks tik išrinkti tinkamą žaislo dydį ir kietumą.

Kai kurie guminiai žaislai turi specialiai dantų apnašoms valyti suformuotus elementus. Tai gali būti įvairūs išsikišimai, spygliukai, skylutės ir kiti.

Dažnai guminiai žaislai turi garso funkciją. Cypsėjimas, kriuksėjimas ar kitas panašus garsas sužadina medžioklės instinktą, atkreipia dėmesį ir ilgiau išlaiko šuns susidomėjimą žaislu.

Kai kurie guminiai žaislai turi ir virvinių elementų. Tokie puikiai pasitarnauja ne tik dantų apnašoms, bet ir tarpdančiams valyti.

Taip pat kai kurie guminiai žaislai turi kvapą. Šunų uoslė yra tūkstančiais kartų geresnė nei žmogaus, todėl jiems patinkantys kvapai šunis traukia imti kvepiantį daiktą į dantis ir kramtyti. Pasirinkus teisingą guminio žaislo kietumą ir dydį, jį galima duoti ir šuniukams, kurie išgyvena ne itin malonų dantų keitimosi procesą.

Kamuoliai šunims

Teniso kamuoliukai, guminiai kamuoliai, spygliuoti, kvepiantys ar plaukiantys yra tinkami vytis, pagauti, atnešti ar tiesiog kramtyti. Šie kamuoliai puikiai tiks tiek žaidimams namuose, tiek ir neštis į lauką.

Teniso kamuoliukai puikiai skrenda tolyn ir yra šoklūs, todėl jie bus puiki išeitis greitai ir daug bėgantiems ar aukštai šokinėjantiems augintiniams. Kad kamuoliuką sviesti būtų patogiau ir jis nuskrietų toliau, galima naudoti specialiai tam skirtą svaidyklę.

Kamuoliai šunims gali būti kieti, pilnai užpildyti, minkšti tuščiaviduriai, skleidžiantys garsą ar su papildomomis detalėmis, kurios pasitarnauja ir dantų valymui. Minkštesni kamuoliukai bus puikus pasirinkimas neturintiems stipraus kramtymo instinkto šunims. Tuo tarpu kietesni, guma užpildyti kamuoliukai, patenkins stiprų žandikaulį ir dantis turinčių šunų poreikius.

Kai kurie kamuoliai šunims yra neskęstantys, todėl tinkami mėgstantiems vandenį ir žaidimus jame.

Perkant kamuolius šunis svarbu įvertinti žaislo dydį, kadangi mažesnių veislių šuniukai per didelių negalės sugriebti, o didesni šunys per mažus kamuoliukus gali praryti.