Aktyvūs filtrai

Šunų nešioklės

Nešioklės šunims

Nešioklės yra skirtos mažesniems šunims ar katėms transportuoti. Jos neturi ratukų ir yra minkštos,  todėl dideliems šunims nešioklių nerasite. Namuose nešioklės šunims lygiai taip pat kaip ir boksai ar narvai gali tapti asmenine augintinių erdve – būda. Šunų nešioklės gali būti medžiaginės ar odinės. Jos turi tvirtą pagrindą ir karkasą, neleidžiantį transportavimo priemonei subliūkšti, tačiau nešant prisitaiko prie žmogaus kūno formų, todėl labai tinka ilgiau vaikštinėjant.

Nešioklės gali būti visiškai uždaros arba pusiau uždaros – krepšiai šunims. Krepšiai  viršuje užsidaro ne visiškai ir gyvūnas keliauja galvą iškišęs pro angą. Štai todėl ši transportavimo priemonė tiks ne visiems gyvūnams. Labai tikėtina, jog ne tokie paklusnūs šunys, jei krepšį pastatysite ant žemės ar įdėsite į automobilį, bandys ištrūkti. 

Uždaros nešioklės šunims turi iš tinklelio pagamintus langus, per kuriuos į vidų patenka oras. Be to, per juos gyvūnas gali stebėti aplinką. Dauguma avialinijų leidžia keliauti šunims uždarose nešioklėse, tačiau tik tuo atveju, jei šuo yra lėktuvo salone. 

Į ką atkreipti dėmesį perkant nešioklę šuniui?

Pirkdami atkreipkite dėmesį, kokio svorio šuniui yra skirta nešioklė. Jei jūsų šuo sveria daugiau, labai tikėtina, kad ilgainiui gali išlinkti nešioklės dugnas. 

Būtinai išmatuokite savo šuns ūgį aukščiausioje vietoje ir jo ilgį nuo snukio iki uodegos pradžios. Idealiu atveju gyvūnas nešioklėje turi galėti laisvai apsisukti aplink savo ašį. Jei to padaryti nepavyksta, galite turėti problemų keliaudami lėktuvu. 

Užsegimas. Įsitikinkite, kad jums bus patogu šunį įkelti ir iškelti iš nešioklės. Kai kurios turi ne vieną, o kelis užsegimus: šone ar abiejuose šonuose ir viršuje. Atsegus viršų šuo gali laisvai iškišti galvą lauk ir pakvėpuoti grynu oru ar apsidairyti.

Angos orui patekti. Jų turi būti pakankamai tam, kad augintiniui šiltesniu oru, patalpoje ar jau anksčiau minėtame lėktuvo salone pakaktų oro ir vėdinimo.