Nemokamas pristatymas

Didesni negu 30 Eur užsakymai pristatomi į bet kurį Lietuvos miestą NEMOKAMAI.

Akvazoo parduotuvėje pirktas prekes pristatome ne vėliau kaip per 1-5 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo (dažniausiai prekes gaunate sekančią darbo dieną po jų išsiuntimo). Kai kurių prekių aprašymuose gali būti įvardintas skirtingas (dažniausiai ilgesnis) pristatymo terminas, tai reiškia, jog prekė turi atkeliauti tiesiai iš gamintojo, kas atitolina prekės išsiuntimo laiką. 

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:

  • Atsiėmimas Omniva paštomate 
  • Prekių pristatymas Omniva kurjeriais nurodytu adresu
  • Nemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo sandėlyje Kauno raj., Domeikavoje, Vandžiogalos pl. 100
  • Specialus pristatymas (ypatingos prekės)

Atsiėmimas paštomate Omniva  (siuntos gabaritai iki 41x38x64cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 30 Eur, pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 30 Eur, pristatymas į Omniva paštomatą papildomai kainuoja 2,50 Eur.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną.

Vieta: Omniva paštomatas. Pristatoma į 12 Lietuvos miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Kėdainiai, Tauragė, Elektrėnai, Utena. Paštomatų adresus rasite ČIAPapildoma informacija apie Omniva paštomatų naudojimą rasite ČIA.


Prekių pristatymas nurodytu adresu  (Kurjeriu per Omniva tarnyba)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 30 Eur, Omniva kurjeriai pristatys NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 30 Eur, pristatymas kurjeriu papildomai kainuoja 3,50 Eur. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 40 Eur, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis. Nemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo sandėlyje Kauno raj., Domeikavoje, Vandžiogalos pl. 100
 

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš Akvazoo sandėlio. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Vieta: Vandžiogalos pl. 100, 54358 Domeikava, Kauno raj.; Telefonas: +370 640 53080; Darbo laikas: I - V 8:00 - 16:00 
 Specialus pristatymas
 (ypatingos prekės)

Prekės pažymėtos Akvazoo parduotuvėje ženklu "Specialus pristatymas" (gyvi augalai, gyvas maistas, akvariumai, lempos ir pan.) turi pristatymo ypatumų. Tokios prekės pristatomos pagal susitarimą priklausomai nuo užsakymo dydžio, svorio bei pristatymo vietos. Mūsų operatoriai suteiks visą papildomą informaciją.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.


Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu shop@akvazoo.lt. Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į Akvazoo parduotuvėje nurodomas prekių kainas.

Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis:

el. paštu shop@akvazoo.lt, telefonu: +370 640 53080 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.