Nemokamas pristatymas

Didesni negu 29 Eur užsakymai pristatomi į bet kurį Lietuvos miestą NEMOKAMAI* (išskyrus Kuršių Neriją).

Akvazoo parduotuvėje pirktas prekes pristatome ne vėliau kaip per 2-6 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo. Kai kurių prekių aprašymuose gali būti įvardintas skirtingas (dažniausiai ilgesnis) pristatymo terminas, tai reiškia, jog prekė turi atkeliauti tiesiai iš gamintojo, kas atitolina prekės išsiuntimo laiką. 

* Išskyrus akvariumus ir kitas didelių gabaritų prekes 

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:
  • Atsiėmimas DPD Pickup tinkle (siuntų taškuose ir terminaluose)
  • Prekių pristatymas DPD kurjeriais nurodytu adresu
  • Nemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo sandėlyje Kauno raj., Domeikavoje, Vandžiogalos pl. 100
  • Nemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo parduotuvėse, Kaune ir Vilniuje
  • Specialus pristatymas (ypatingos prekės)

348.jpg

Atsiėmimas DPD Pickup siuntų terminaluose

(siuntos gabaritai iki 44x37x61cm)

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 29 Eur, pristatome NEMOKAMAI. Jei užsakymo suma iki 29 Eur, pristatymas į DPD Pickup siuntų terminalą kainuoja 2,50 Eur.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 11 val., prekės pristatomos per 2–3 darbo dienas. DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę, todėl atsiimti galite Jums patogiu metu.

Vieta: DPD Pickup siuntų terminalų adresus, bei papildomą informaciją apie DPD Pickup naudojimą rasite ČIA.


346.jpg

Prekių pristatymas DPD kurjeriais nurodytu adresu

Kaina: užsakymus, kurių suma viršija 29 Eur, DPD kurjeriai pristatys NEMOKAMAI*. Jei užsakymo suma iki 29 Eur, pristatymas kurjeriu kainuoja 3,50 Eur. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 40 Eur, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 11 val., prekės pristatomos per 2–3 darbo dienas. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.

* Išskyrus akvariumus ir kitas didelių gabaritų prekes 

346.jpg Akvariumų ir kitų didelių gabaritų prekių pristatymas DPD kurjeriais nurodytu adresu
  • Pristatymo mokestis (be užsakomųjų krovos darbų) nuo 8,90 iki 24,90 €*

  • Užsakomųjų krovos darbų (UKD) kaina nuo 15 iki 26 €*

  • Pristatymo mokestis bus priskaičiuotas automatiškai, įsidėjus prekę (akvariumą ar kitas didelių gabaritų prekes) į krepšelį. Dėl užsakomųjų krovos darbų (UKD) su Jumis susisieksime asmeniškai.

  • Karantino metu „DPD Lietuva“ kurjeriai negalės užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir panašiai. Todėl užsakomieji krovos darbai bus vykdomi tik iki privačių patalpų durų.

*Pristatymo ir užnešimo kaina priklauso nuo prekės svorio


akvazoo_logo_apskritime.jpg Nemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo sandėlyje Kauno raj., Domeikavoje, Vandžiogalos pl. 100

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš Akvazoo sandėlio. Užsakymus, pateiktus darbo dienosmis iki 13.00 val., paruošime atsiėmimui per 2 val. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Vieta: Vandžiogalos pl. 100, 54358 Domeikava, Kauno raj.; Telefonas: +370 640 53080


akvazoo_logo_apskritime.jpgNemokamas prekių atsiėmimas Akvazoo parduotuvėse, Kaune ir Vilniuje

Norėdami užsakyti akvariumus ir prekes internetu, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš Akvazoo parduotuvės. Į parduotuves vežami tik iš anksto apmokėti užsakymai, neatlikus mokėjimo per 2 darbo dienas, užsakymas atšaukiamas. Užsakytas prekes iš parduotuvės būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Trukmė: užsakymo paruošimas ir pristatymas į pasirinktą parduotuvę užtrunka iki 6 darbo dienų

Vieta: Kaunas: Akvazoo parduotuvė, PM „Urmas“, Pramonės pr. 16 (Rytinė galerija, 12 salė). Telefonas: +370 677 48218

Vilnius: Akvazoo parduotuvė, PC „Big“, Ukmergės g. 369 (I aukštas). Telefonas: +370 655 94404

akvazoo_logo_apskritime.jpg Specialus pristatymas (ypatingos prekės)

Prekės pažymėtos Akvazoo parduotuvėje ženklu "Specialus pristatymas" (gyvi augalai, gyvas maistas, akvariumai, lempos ir pan.) turi pristatymo ypatumų. Tokios prekės pristatomos pagal susitarimą priklausomai nuo užsakymo dydžio, svorio bei pristatymo vietos. Mūsų operatoriai suteiks visą papildomą informaciją.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.


Prekių į užsienį pristatymas derinamas susisiekus su mumis el. paštu shop@akvazoo.lt. Pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio bei pasirinktos šalies, į kurią bus siunčiama siunta. Primename, kad pristatymo išlaidos nėra įtrauktos į Akvazoo parduotuvėje nurodomas prekių kainas.

Jei turite klausimų dėl prekių pristatymo, prašome kreiptis:

el. paštu shop@akvazoo.lt, telefonu: +370 640 53080 darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val.

Kilus nesklandumams ar Pardavėjui netinkamai išpildant Pristatymo sąlygas, Pirkėjas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą: www.vvtat.lt bei Elektroninę ginčų sprendimo (EGS) platformą: www.ecc.lt