Aktyvūs filtrai

Dubenėliai šunims

Dubenėliai šunims į namus turi atkeliauti kartu su šuniuku. Tačiau neskubėkite pirkti bet kokio dubenėlio. Svarbu yra tai, kokį dubenėlį pasirinksite. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šuniui nėra jokio skirtumo, iš ko ėsti, tačiau, kai kurie šunų dubenėliai yra visiškai jiems nepatogūs. Iš jų sunku sugriebti maistą arba atvirkščiai – maistas suryjamas nekramčius. To rezultatas gali būti prastesnis virškinimas, nutukimas, jo sukeltos ligos ar po namus išbarstytas maistas. Šuniui namuose reikės bent jau dviejų, o kartais, jei maitinate mišriu maistu, ir trijų indelių. Vienas šuns dubenėlis turi būti skirtas vandeniui, kitas – sausam maistui, o konservai šunims turėtų būti pateikti atskirame dubenėlyje. Priklausomai nuo pasirinkto mitybos tipo namuose turėtų būti 2-3 skirtingi dubenėliai šunims. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šunų dubenėliai yra ta vieta, kurią mėgsta ne tik jūsų augintiniai, bet ir įvairios bakterijos, o šiltuoju metų laiku ir musės, todėl šunų dubenėliai turi būti reguliariai prižiūrimi ir plaunami. Ypač daug dėmesio reikia skirti tiems indeliams, kuriuose patiekiamas šlapias maistas šunims.
www.akvazoo.lt yra didelė dubenėlių šunims pasiūla internetu su gera kaina, tad kviečiame perskaityti žemiau esančius patarimus ir įsigyti tokį dubenėlį, kuris tiktų jūsų augintiniui.

Šunų dubenėliai. Koks geriausiai tiks jūsų šuniui?


Dubenėliai šunims yra pagaminti iš skirtingos medžiagos, kurie dar ir skiriasi savo forma. Dažniausiai šunų dubenėliai būna keramikiniai, metaliniai ir plastikiniai. Iš keramikos pagaminti šunų dubenėliai yra sunkesni, todėl juos šuniui ėdant yra sunkiau pastumti. Metaliniai dubenėliai – patvarūs, ilgaamžiai, juos labai lengva bei patogu prižiūrėti. Plastikiniai dubenėliai, tai patys populiariausi, juos taip pat paprasta prižiūrėti, tačiau jie yra lengvesni. Plastikiniai dubenėliai šunims yra ekonomiški, juos galite įsigyti su ypač patrauklia kaina įsigyjant internetu. Svarbu atkreipti dėmesį į indo formą ir dar tai, ar yra su stovu, ar be jo. Tam, kad dubenėliai šunims būtų patogūs ir netrikdytų virškinimo, jie turi būti parinkti atsižvelgiant į gyvūno anatomiją:  

* Standartiniai, negilūs šunų dubenėliai skirti vidutinio dydžio gyvūnams, kurie neturi ilgų ausų ar ilgo smailaus snukučio. Jie ypač tinka mopsams.
* Gilūs dubenys yra skirti ilgasnukiams šunims, pavyzdžiui, kurtams. Gilus dubuo šuniui yra būtinas jo snukio struktūrai atkartoti. Tam, kad augintinis patogiai sugriebtų maistą ir kad valgydamas jo nestumdytų aplink.
* Gilūs, į viršų vos siaurėjantys dubenėliai šunims bus patogūs keturkojams su ilgomis ausimis. Tokiu atveju jų ausys nesukris į dubenėlį.
* Dubuo su stovu šunims reikalingas tuomet, jei gyvūnas yra aukštas. Nors toks šuo gali valgyti iš ant žemės pastatyto indo, bet jam tai nėra patogu. Stipriai pasilenkus užspaudžiama šuns gerklė ir apsunkinamas rijimo procesas. Tad dubenėlis su stovu iš tiesų yra būtinas.
* Lėto valgymo dubenėliai šunims skirti tiems šunims, kurie ryja nekramtydami. Šio tipo dubenų mechanizmų būna įvairių: vienus reikia paversti tam, kad iškristų nedidelis kiekis maisto, kiti turi grublėtą paviršių, treti atsidaro ir užsidaro automatiškai. Tokie dubenėliai sulėtina valgymo procesą, paverčia jį smagiu žaidimu ir palengvina virškinimą.
* Kelioniniai dubenėliai šunims. Dažniausiai jie gaminami iš silikono, tad lengvai susistumia ir neužima daug vietos. Todėl labai patogu naudoti kelionėse ar iškylose.

Tinkamas dubenėlio pasirinkimas, tai jūsų atsakomybė už savo šuns laimę, komfortą, sveikatą ir jo sotumą! Tuo labiau, jog ir priimtina kaina parduotuvėje Akvazoo, ypač perkant internetu!