Aktyvūs filtrai

UV lempos

UV lempos sterilizatoriams

Kai jūsų UV sterilizatoriaus lempa tampa nebenaudojama, viso prietaiso keisti nereikia – pakaks seną lemputę pakeisti nauja.

UV lempos vienos nuo kitų skiriasi:

  • išmatavimais;
  • galingumu.

Didesnė galia reiškia intensyvesnę spinduliuotę ir efektyvesnį vandens sterilizavimo procesą. Efektyvumas taip pat priklauso nuo vandens pratekėjimo pro sterilizavimo kamerą greičio. Kuo lėtesnė tėkmė, tuo ilgiau vanduo yra veikiamas šios spinduliuotės.

Pastebėta, kad bėgant laikui, UV lempų spinduliuotė tampa mažiau intensyvi, todėl anksčiau ar vėliau jos privalo būti keičiamos. Susilpnėjusi UV spinduliuotė nebegali efektyviai prasiskverbti į vandenį, todėl padidėja jo drumstumas, o tai dar labiau apsunkina UV spindulių prasiskverbimą iki tikslo. Taigi, laikyti įjungtą sterilizatorių su „pasenusia“ lempute ne tik nenaudinga akvariumui, bet ir žalinga jūsų piniginei (elektros energiją ji juk vis viena naudoja).

Visas mūsų elektroninėje parduotuvėje esančias UV lempas sterilizatoriams galima užsisakyti internetu. Aprašymuose nurodyta, kokiems UV vandens sterilizavimo įrenginiams jos tinkamos.

Jeigu jums kyla klausimų dėl tinkamos UV lemputės ir jos galios pasirinkimo, rašykite mums ar skambinkite nurodytais kontaktais. Visada konsultuojame bei padedame išsirinkti tinkamiausią variantą!