Aktyvūs filtrai

Guoliai, patiesalai

Guoliai ir patiesalai šunims

Jei nenorite, kad augintinis gulinėtų, kur papuola ir paliktų visur savo plaukų, pasirūpinkite, kad namuose būtų guolis šuniui. Geriausia turėti net keletą skirtingų, kadangi šuo beveik visuomet nori būti arčiau šeimininko. Jei jūs būsite viename kambaryje, o šuns guolis kitame, vargu, ar jis rinksis kitą kambarį. Greičiausiai šuo priguls šalia ant sofos. Be to, net ir tuo atveju, jei leidžiate šuniui miegoti lovoje, retai kada jis joje išbūna visą naktį. Prabudęs išeina ir ieško savo vietos. Guolis šuniui yra ne tik vieta, kurioje jis miega, bet ir jo saugi asmeninė erdvė. 

Populiariausi yra šių tipų guoliai:

- uždari guoliai – būdelės šunims. Uždaros būdelės dažniausiai gaminamos mažų ir vidutinių veislių šunims. Jos yra šiltos ir jaukios;

- atviri guoliai šunims su paaukštintais kraštais. Vidutinių ir didelių veislių augintinių labiau pamėgti atviri guoliai su paaukštintais kraštais. Jų yra labai įvairių dydžių, todėl tikrai išrinksite net ir didžiausiam šuniui;

- gultai, pledai ar patiesalai šunims – tinkamas pasirikimas visokių dydžių augintiniams. Juos galite tiesti ir tiesiai ant grindų, ir ant baldų. Gultai be paaukštintų kraštų bus patogūs vyresnio amžiaus ar judėjimo problemų turintiems šunims.

Guoliai šunims yra minkšti ir šilti, todėl augintiniai prie jų greitai pripranta. Kartais net nereikia parodyti, kad tai – jų vieta. Guoliai ir patiesalai šunims yra skirtingų formų ir dydžių, o kai kurie turi neslystantį dugną, todėl įsibėgėjęs ir į guolį šokantis šuo neslidinėja.

Besirinkdami guolį įvertinkite ir tai, iš kokios medžiagos jis pagamintas.