Aktyvūs filtrai

Ovalūs

Ovalūs akvariumai

Standartiniai ovalūs akvariumai yra stačiakampiai su išlenktu priekiniu stiklu. Tokia jo forma dar labiau leidžia atskleisti įspūdingą vandens pasaulio grožį.

Šie akvariumai puikiai įsilieja namų ar biuro interjere. Prieš įsigyjant, svarbu nuspręsti kas jame gyvens ir koks bus talpos dydis.

Dydžiai ir jų pritaikymas interjere

Kaip minėta prieš tai, ovalūs akvariumai yra panašūs į stačiakampius. Ir tas panašumas ne tik forma, bet ir pritaikymu patalpoje. Dydžiai skirstomi analogiškai – pagal tūrį litrais.

Maži ovalūs akvariumai

Kompaktiški ir lengvi, iki 100 litrų siekiantys akvariumai yra priskiriami mažųjų kategorijai. Jie itin papildo nedideles patalpų erdves, suteikiant joms jaukumo. Pastačius jį šalia rašomojo ar darbo stalo, tai tampa ne tik interjero dalimi, bet ir atgaiva akims, norint jas pailsinti nuo kompiuterio. Kaip žinia, vanduo ir žuvų plaukiojimas dažnai žmogų veikia raminamai.

Vidutiniai ovalūs akvariumai

Vidutinio dydžio akvariumai siekia nuo 100 iki 150 litrų tūrį. Jie tinkami namai daugeliui populiarių akvariumų žuvų. Čia gali plaukioti kelios rūšys tiek vidutinių, tiek mažų veislių. Dėl to šie ovalūs akvariumai puikiai tinka ir pradedantiesiems vandens pasaulio mylėtojams.

Šios kategorijos akvariumai gali būti pritaikomi jau didesnei erdvei nei nedidelis kabinetas ar darbo kambarys. Neretai tai būna namų svetainė.

Dideli ovalūs akvariumai

Jeigu akvariumas talpina daugiau nei 150 litrų, jis priskiriamas didelių kategorijai. Tai ne tik didelė, tačiau ir sunki talpa. Dėl to yra būtinas tvirtas pagrindas, kuris atlaikytų visą pilną jo svorį kartu su vandeniu, įranga, dekoracijomis. Geriausia, jeigu tai yra specialiai tam pritaikyta spintelė

Kadangi jie talpina tikrai įspūdingą kiekį vandens, yra tinkami daugeliui net ir didelių veislių žuvims. Tad, jeigu norite išskirtinio kambario akcento, kuris trauktų akį vos užėjus, rinkitės būtent šios kategorijos akvariumą.

Suteikite savo namams ar biurui jaukumo, gyvumo!