Aktyvūs filtrai

Sausas kačių maistas

Sausas kačių maistas yra neginčijamas kačių mitybos čempionas daugumos kačių mylėtojų ir augintojų tarpe. Plačiai paplitęs jo populiarumas kyla dėl daugybės privalumų, kurie apima ne tik komfortišką naudojimą, nesudėtingą dozavimą ir sandėliavimą, taip pat ir jūsų mylimos katės gerovę aprūpinant organizmą visapusiškai naudingomis maisto medžiagomis.

Sausas maistas katėms – patogumas ir nauda augintinio dubenėlyje


Žinoma, pagrindinė savybė, dėl kurios sausas maistas katėms yra toks liaupsinamas ir mėgiamas šeimininkų yra jo patogus naudojimo būdas. Ilgas galiojimo terminas, patogus sandėliavimas ir normavimas – visos šios savybės sausą maistą paverčia Nr. 1 kačių mitybos rinkoje. Priklausomai nuo jūsų katės mitybos įpročių, paprastai pakanka katės dubenėlį papildyti kartą per dieną ir galite būti ramus, jog jūsų augintis bus sotus ir laimingas, net jei visą dieną nebuvote namuose.  

Be to sauso maisto naudojimas labai supaprastina šėrimą tiems, kurie naudoja automatines kačių šėryklas. Šie prietaisai užtikrina, kad jūsų katė gautų tikslias porcijas suplanuotais intervalais, puikiai tinka palaikyti savo sveikatą ir mitybos režimą. Nesvarbu, ar esate dažnas keliautojas, ar turite įtemptą darbo grafiką, sausas kačių maistas užtikrina, kad jūsų katė niekada neliktų alkana.

Akcija perkant internetu!

Sausas maistas katėms pigiau tik šioje el. parduotuvėje! Todėl, kad Akvazoo.lt nuolat siūlo įvairias nuolaidas ir specialius pasiūlymus savo klientams perkantiems sausą maistą internetu. Kiekvieną mėnesį yra pristatoma nauja akcija, todėl apsipirkimas pas mus yra ne tik patogus ir greitas, tačiau taip pat įsigysite aukščiausios rūšies produkciją savo augintiniui geriausia kaina.

Sausas kačių ėdalas – privalumai augintinio sveikatai


Sausas maistas katėms yra tokiose pakuotėse, kurias šeimininkai gali patogiai naudoti (pvz., atidaryti, laikyti). Tačiau, svarbiausia yra tai, jog sausas kačių ėdalas yra maistingas ir turintis begalę naudų jūsų kačiukų sveikatingumo palaikymui. Vis dėlto, subalansuota mityba yra raktas į sveiką ir ilgą augintinio gyvenimą. Juk yra ir specialių, pvz., sterilizuotoms.

Vienas iš labiausiai neįvertintų sauso kačių ėdalo pranašumų yra jo poveikis dantų sveikatai. Katės, žinomos dėl savo subtilaus ir ganėtinai griežto būdo, todėl toli gražu ne visada sutinka su dantų valymu šepetėliu ar dantų skanėstais, kas paprastai puikiai veikia su šunimis. Tačiau traški granulių tekstūra veikia kaip natūralus dantų šepetėlis, kadangi kramtymo metu granulės mechaniškai trinasi į dantis ir padeda suskaidyti apnašas ir akmenis, kurie gali kauptis ant dantų.

Dantų sveikatos puoselėjimas yra labai svarbus siekiant užkirsti kelią burnos ligoms, todėl sausas kačių maistas puikiausias pasirinkimas kovojant už jūsų katės sveikus ir gražius dantis. Kai jūsų katė kramto sausą maistą, ji ne tik mėgaujasi skaniu maistu, bet ir atlieka subtilų dantų valymo seansą.

Skonis pritaikytas net išrankiausių kačių gomuriui


Katės garsėja skonio išrankumu, todėl sausas kačių maistas yra su daugybe skonių ir ingredientų derinių. Rasti tobulą katės skonį gali būti nelengvas iššūkis. Gamintojai supranta, kad tai, kas patinka vienai katei, gali visiškai nepatikti kitai, todėl siūlo daugybę pasirinkimų, kaip patenkinti šiuos išrankius valgytojus.

Verta paminėti, kad jūsų katinas gali ne iš karto pamėgti tam tikro skonio ėdalą. Pradėję nuo mažesnių pakuočių, galėsite ištirti įvairų maistą ir nieko neprarasite, nes neprireiks pirkti didelių kiekių, jei augintinis netyčia bus visiškai nepatrauklus jūsų pūkuotam bičiuliui. Tačiau išanalizavę savo katės pomėgius, galite drąsiai investuoti į didesnę ir ekonomiškesnę pakuotę, kurios užteks ilgam laikui, todėl galėsite būti ramus, jog turite pakankamai pašaro ir jūsų augintinis neliks nevalgęs.

Specializuota mityba pagal Jūsų katės poreikius


Sausas maistas katėms turi būti tinkamai parinktas, tad reikėtų atsižvelgti į unikalius katės poreikius. Čia yra keletas aspektų, pagal kuriuos vertėtų nuspręsti, ar jūsų augintiniui yra reikalinga specializuota mityba, o galbūt ją reiktų aptarti kartu su veterinarijos gydytoju.

Amžiui tinkama mityba. Skirtingo amžiaus katėms reikalingas skirtingas maistinių medžiagų balansas. Galite rasti specializuoto maisto jauniems kačiukams, suaugusioms ir pagyvenusioms katėms, kurių kiekvienas yra pritaikytas jų konkrečiam gyvenimo etapui. Šios formulės užtikrina, kad jūsų katė gautų reikiamų maistinių medžiagų kiekį ir tinkamo kaloringumo maistą kiekvienu savo gyvenimo etapu, kuris patenkins energijos sąnaudų poreikius, leis išsaugoti sveikatą ir ilgaamžiškumą.

Kačių maistas sterilizuotoms ir kastruotoms katėms. Po sterilizacijos katės linkusios priaugti svorio. Maistas sterilizuotoms katėms sukurtas šiai problemai spręsti, kadangi jame yra mažesnis kalorijų kiekis, kartu šis maistas pagal savo skonio ir sudėties savybes padeda kontroliuoti apetitą. Šis specializuotas ėdalas leis katei išlaikyti tinkamą svorį ir sumažinti su nutukimu susijusių sveikatos problemų riziką.

Pasirinkimai pagal sveikatos būklę. Katės gali susidurti su įvairiais sveikatos iššūkiais. Sausas kačių maistas gali būti pritaikytas specifiniams poreikiams, pvz., inkstų ir šlapimo takų problemoms, odos ir kailio problemoms, sąnarių problemoms, jautriam virškinimui ar plaukų kamuoliukų kontrolei. Šis maistas priklausomai nuo savo funkcijos būna papildytas įvairiais papildais ir vitaminais, stengiantis kontroliuoti ar net pagerinti jūsų augintinio sveikatos būklę.

Svorio valdymas. Sėslesnį gyvenimo būdą gyvenančios katės gali būti linkusios į nutukimą. Specialus sausas maistas antsvorio turinčioms katėms padeda kovoti su augintinio antsvoriu. Šios formulės yra kruopščiai sukurtos taip, kad suteiktų sotumo jausmą ir sumažintų suvartojamų kalorijų kiekį, o tai padės jūsų katei atsikratyti perteklinių kilogramų ar tiesiog bus naudojama kaip prevencija nutukimui.

Pasirinkimai skirtingoms veislėms. Skirtingos kačių veislės pasižymi skirtingomis fiziologinėmis savybėmis, energijos suvartojimu ir metabolizmu, todėl svarbu pasirinkti tinkamą maistą pritaikytą būtent jūsų veislės kačiukui. Suprantama, kad greitesnę medžiagų apykaitą turinčios katės jaus alkį dažniau, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad tokiu atveju joms reikalingas mažiau kalorijų turintis maistas, kad išvengtumėte augintinio nutukimo. Kai kurie gamintojai siūlo specialias veislei pritaikytas mitybos formules, dėl ko toks ėdalas patenkina unikalius konkrečių veislių kačių poreikius ir pagerina jų bendrą sveikatą. Nesvarbu, ar turite Meino meškėną, Siamo ar Britų trumpaplaukį, tinkamas sausas kačių maistas, pritaikytas jų specifinėms savybėms užtikrins pilnavertę ir sveiką mitybą.

Sausas kačių maistas yra universalus ir praktiškas pasirinkimas kačių savininkams, siūlantis ne tik patogumą, bet ir daugybę specializuotų variantų, atitinkančių individualius jūsų katės poreikius, pvz., tinkantis sterilizuotoms. Jūsų katės sveikata ir laimė yra svarbiausia, o tinkamas sausas maistas gali atlikti pagrindinį vaidmenį to siekiant. Taigi, atraskite tobulą sausą maistą savo katei akvazoo.lt el. parduotuvėje, o jūsų pūkuotas draugas mėgausis skaniu gyvenimu su kiekvienu traškiu kąsniu! Jūs irgi būsite patenkinti, nes ėdalas būna su akcija! Esant įvairaus asortimento pasirinkimui, esame garantuoti, kad čia rasite sausą maistą tinkantį net pačiam išrankiausiam augintiniui ir taip pat specialių poreikių turinčioms, pvz., sterilizuotoms katėms.

Ar reikalingi maisto papildai ir vitaminai šeriant katę sausu maistu?


Vitaminai ir papildai atlieka labai reikšmingą vaidmenį užtikrinant bendrą kačių sveikatą ir gerovę. Nors subalansuotas ir aukštos kokybės kačių maistas turėtų suteikti daugumą būtinų maistinių medžiagų, yra atvejų, kai papildai yra būtini. Katėms, turinčioms specifinių sveikatos sutrikimų, mitybos apribojimų arba gyvenančioms tam tikrus gyvenimo etapus, pavyzdžiui, kačiukams ar vyresnio amžiaus katėms, gali būti naudingi papildai ar vitaminai, praturtinantys jų mitybą. Pavyzdžiui, vitaminas D yra labai svarbus kalcio pasisavinimui ir kaulų sveikatai, o omega-3 riebalų rūgštys teigiamai veikia katės odos būklę, kailį bei sąnarius. Tačiau labai svarbu pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju prieš dedant papildų į katės racioną, nes per didelis arba nereikalingas papildymas gali turėti ir neigiamų pasekmių. Veterinarijos gydytojas gali įvertinti individualius katės poreikius ir rekomenduoti tinkamus vitaminus ar papildus, kad būtų užtikrinta optimali katės sveikata ir mityba. Daugiau apie kačių vitaminus ir papildus skaitykite čia.

Geriausias ėdalas katėms – tik Akvazoo, nes dar ir su akcija!