Aktyvūs filtrai

Kačių atbaidymo priemonės

Nors katės yra neginčijamai nuostabios ir mylimos mūsų šeimos narės, tačiau, kartais tenka susidurti su nepageidaujamu savo augintinių elgesiu. Kai susiduriame su baldų draskymu, nepageidaujamų kvapų šalinimu, mums gali pagelbėti kačių atbaidymo priemonės.  Nesvarbu, ar turite reikalų su kaimynystėje esančiomis katėmis, kurios užklysta į jūsų kiemą, ar jūsų mažasis neklaužada elgiasi taip, kaip jam nederėtų – teisingas šių priemonių naudojimas gali palengvinti jūsų kasdienę buitį.

Priemonės kačių atbaidymui – jų tipai

Kvapų atbaidymo priemonės. Citrusinių vaisių arba acto purškikliai puikiai veikia siekiant atbaidyti kates nuo tam tikrų vietų, kadangi katės dažnai nemėgsta šių kvapų. Purkškite ant paviršių, nuo kurių norite atgrasyti savo augintinį. Šitaip apsaugosite baldų paviršius nuo įbrėžimų ar šlapinimosi.
Ultragarsiniai įrenginiai. Tokie prietaisai skleidžia aukšto dažnio garsus, kurie yra nemalonūs katėms, bet negirdimi žmonėms, tad puikiai tinka kačių atbaidymui.
Fizinės kliūtys. Jei jūsų katė išeina į kiemą, o jūs norite apsaugoti savo daržą ar sodą nuo nepageidaujamo augintinio apsilankymo ir kasinėjimo, šiuo atveju paprasčiausia tinklinė tvorelė puikiai atliks savo darbą – žinoma, nepamirškite uždengti savo saugojamus augalus ir iš viršaus.
Komercinės atbaidymo priemonės. Yra sukurta nemažai komercinių kačių atbaidymo produktų, įskaitant granules, kilimėlius ir purškiklius, kurios sprendžia šias problemas. Dažnai joms būna akcija, tad kaina tikrai nesikandžios, o pirkti internetu – tikras malonumas!

Tinkamo kačių atbaidymo produkto pasirinkimas


1. Efektyvumas. Kai kurie metodai gali veikti geriau nei kiti, atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Eksperimentuokite su įvairiomis priemonėmis, kad sužinotumėte, kas tinka geriausiai.

2. Sauga. Įsitikinkite, kad pasirinktas atbaidymo metodas arba produktas yra saugus ir katėms, ir aplinkai.

3. Nuoseklumas. Nuoseklus produkto tepimas arba naudojimas yra jo veiksmingumo pagrindas. Jei nustosite šias priemones naudoti per anksti, tai jūsų katė tikrai gali pabandyti iš naujo padaryti, tai ko nenorėtumėte.

4. Tinka žmonėms ir gyvūnams. Rinkitės tokius produktus, kurie yra saugūs jums, jūsų šeimai ir kitiems naminiams gyvūnėliams.

Kačių atbaidymo priemonės gali būti neįkainojama priemonė, padedanti palaikyti harmoniją tarp jūsų pūkuotų draugų ir jūsų gyvenamosios erdvės. Naudodami šiuos metodus ir produktus galite sukurti ribas ir apsaugoti savo sodą, baldus ir kitas vietas nuo nepageidaujamų kačių apsilankymų ar elgesio. Nepamirškite pasirinkti saugių, humaniškų ir veiksmingų priemonių. Šias priemones galite įsigyti internetu akvazoo.lt. Mūsų siūlomi produktai yra ne tik veiksmingi, bet taip pat parduodami geriausia kaina!