Aktyvūs filtrai

Narvai ir jų priedai

Kiekviena gyva būtybė nusipelno turėti savus namus, paukščiai taip pat. Gamtoje laukiniai sparnuočiai pasidaro sau lizdus įvairiausiose vietose, o namuose papūgėlėms ir kitiems dekoratyviniams paukšteliams namelius ruošia žmonės.

Kadangi narvas paukščiams turi būti toks, kad paukštukas neišskristų ir jaustųsi jame patogiai, tai pačiam daryti narvelį tikrai nereikia. Žymiai geriau yra tiesiog jį įsigyti, nes tokie narvai paukščiams žymiai funkcionalesni, komfortiškesni ir paukščiui, ir pačiam žmogui, o ir kokybiškesni. Taip pat jie gali būti jau su visa įranga – su girdykla, lakta ir lesykla bei kitais dalykais, pvz., maudykla su stogeliu. Dar gi galima prikabinti įvairiausius žaisliukus, kad paukšteliai turėtų smagios veiklos.


Narvas paukščiams – namai laimingam gyvenimui


Narvai ir narveliai sparnuotiems draugams – įvairiausi pagal poreikį, atsižvelgiant į paukščio rūšį, dydį ir aktyvumą. Jei paukštis didesnis, tai, savaime aišku, jog ir narvo matmenys turi būti didesni. Taip pat ir tiems atvejams, jei viename narve turės tilpti keli paukštukai, bet tuomet turėtų būti daugiau laktų, lesyklėlių ir girdyklų, kad visiems būtų komfortiška ir niekas neliktų nuskriaustas.


„Akvazoo“ elektroninėje parduotuvėje rasite didžiulį narvų ir įvairiausių priedų asortimentą. Pasiūloje yra net narvai su reikiama įranga, pvz., su medinėmis laktomis ir plastikinėmis lesyklomis. O štai spalvų gama džiugins kiekvieną – ir paukštelį, ir jo šeimininką. Taip pat jį pradžiugins narvelio kaina, nes paukščių nameliai neretai parduodami su akcija, tad galima įsigyti žymiai pigiau. Taip pat verta rinktis apsipirkimą internetu, nes tai sutaupo Jūsų laiką ir net pinigus, o ir geriau, nes galite daugiau laiko skirti savo augintiniams.


Paukštelio narvelis – paukštelio tvirtovė! Rinkitės narvelius ir jų priedus sukurdami savo sparnuočiui idealius namus! Tai turėtų būti vieta, kurioje jis jaustų komfortą ir saugumą bei jaukumą, taip pat, kad jame būtų viskas, ko reikia gyvenimui – maistas, vanduo, vitaminai ir žaislai bei maudyklė ir kitos reikiamos priemonės! Tik tokiu atveju Jūsų augintinis bus laimingas, o Jūs galėsite mėgautis paukštelio energingumu ir linksmu jo čiulbėjimu!