Aktyvūs filtrai

Akvariumai

Kaip išsirinkti akvariumą?

Akvariumas namuose yra ne tik namų interjero dalis, tačiau ir gyvų žuvų namai. Dėl to, renkantis akvariumą, svarbu atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių:

  • Kokios žuvys akvariume plaukios ir koks jų kiekis planuojamas? Kokie yra jų poreikiai erdvei, kurioje jos gyvens?
  • Kur bus laikomas pats akvariumas?
  • Koks akvariumo dydis ir forma jums reikalinga?

Akvariumų tipai

Akvariumai gali būti jūriniai arba gėlavandeniai. Pastarieji skirstomi dar į biotopinius, augalinius, mišrius ir veisimo. Populiariausi ir dažniausiai naudojami mišraus tipo akvariumai.

Akvazoo.lt specializuojasi visų tipų gėlavandeniuose akvariumuose.

Akvariumų dydžiai

Dydžiai gali būti patys įvairiausi! Čia jau priklauso nuo to, kur ir kiek vietos numatę skirti savo „gamtos kampeliui“. Mūsų asortimente yra akvariumų nuo visai mini 4,5l talpos iki didelių 450l. Jeigu nerandate tokio dydžio, kokio norite, kreipkitės į mus ir tikrai pritaikysime individualų sprendimą.

Akvariumų formos

Forma, kuri jums reikalinga taip pat kaip ir dydis – priklauso nuo pasirinktos vietos jam savo namų interjere. Gali būti:

  • Stačiakampiai. Patys populiariausi.
  • Ovalūs. Kaip ir stačiakampis, tik jo priekinis stiklas lenktas.
  • Kampiniai. Trikampiai, kur išnaudojamas kampas namuose. Jų priekinis stiklas tai pat lenktas.
  • Apvalūs. Jie puošia namus ar biurą, bet iš tiesų labiau tinkamas kaip tarpinė talpa prieš įleidžiant žuvelę į pagrindinį akvariumą. Dažniausiai naudojamas kaip priedas, dovanojant naują žuvelę tam, kas jau turi akvariumą.
  • Nestandartiniai. Kai pasirinktai vietai sunku pritaikyti talpą iš esamų standartinių formų ir išmatavimų, kreipkitės į mus! Užtikriname, kad pasirūpinsime akvariumo gamyba pagal jūsų išmatavimus.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Išsirinkus akvariumą pagal žuvų poreikius ir laikymo vietą, įvertinkite ir kitas sąlygas, kad būtų būtų patogu tiek jums, tiek jo gyventojams.

Rekomenduojame:

  1. Akvariumą STATYTI ten, kur jo nesiektų tiesioginiai saulės spinduliai.
  2. NESTATYTI kambaryje, kuriame miegate. Nors tai graži interjero dalis, tačiau nakties poilsį trikdo. Bet koks elektrinis prietaisas skleidžia garsus, o akvariumo įranga turi būti įjungta nuolat.
  3. APSVARSTYTI ir ĮVERTINTI:
  • kaip sudėsite reikalingą įrangą;
  • kaip valysite akvariumą;
  • kur bus elektros lizdas (rozetė). Ji turėtų būti kuo arčiau akvariumo, kad būtų patogu;
  • ant ko stovės akvariumas. Pagrindas turi būti tvirtas, pritaikytas akvariumo svoriui pripildytam vandeniu, su visa įranga, gruntu ir vidaus dekoracijomis. Geriausia šiam tikslui rinktis akvariumo spintelę, kurios specialiai yra jau pritaikytos;
  • kiek lygus paviršius vietos, ant kurios bus statomas akvariumas. Nors menkiausias nelygumas gali įtakoti dugno skilimą. Kad to išvengti, tam yra specialūs kilimėliai ir padai.

Taip pat, jeigu laikysite ne vienos rūšies, o pildysite akvariumą skirtingų rūšių žuvelėmis, pravartu be pagrindinio, turėti dar vieną – tarpinį. Jis skirtas vadinamam žuvų karantinui. Kitaip tariant, reikalingas tam, kad galėtumėte naujai įsigytas žuvis kurį laiką jame laikyti. Jeigu pasitaikytų tarp jų sergančių, tai leistų išvengti viso akvariumo apkrėtimo.

Mėgaukitės gyvu gamtos kampeliu namuose! Tai ne tik nuostabi interjero dalis, tačiau ir ramybę protui, džiaugsmą akims teikiantis vaizdas. Akvariumą galima statyti tiek ant spintelių, tiek įmontuoti nišoje ar sienoje.

Rinkitės iš plataus asortimento! Vykstant akcijoms ar išpardavimams, akvariumus galima įsigyti pigiau. Sekite mūsų naujienas ir nepraleiskite galimybės pasinaudoti mažesnėmis kainomis.

Akvariumai, kaina internetu, pirkti pigiau - AKVAZOO.LT