jbl-proflora-advanced-set-m-co2-sistema-akvazoo

JBL ProFlora Advanced Set M CO2 sistema

306,90 €
  • CO2 tręšimo sistema augalams

  • Rekomenduojama nuo 40 l iki 600 l gėlavandeniams akvariumams

  • Su naktinio išjungimo funkcija.


Pastaba: pristatymas per 25 d. d. nuo užsakymo datos.

JBL6462100
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

  • Paruošta CO2 trąšų sistema su solenoidiniu vožtuvu naktiniam išjungimui.
  • Rekomenduojama akvariumams nuo 40 iki 600 l.
  • Paprastas surinkimas: prisukite slėgio reduktorių su sumontuotu solenoidiniu vožtuvu ant baliono, sujunkite žarnele su burbuliukų skaitikliu / atbuliniu vožtuvu ir difuzoriumi. Prijunkite solenoidinį vožtuvą prie laikmačio (parduodamas atskirai), nustatykite burbuliukų skaičių – atlikta!
  • Pakartotinai užpildomas balionas, patikrintas TÜV. 
  • Tinkama CO2 koncentracija akvariumo vandenyje patikrinama naudojant CO2/pH testą.
  • Komplekte: 500 g užpildomas CO2 balionas ir sieninis laikiklis, slėgio reduktorius + solenoidinis vožtuvas, 3 m žarnelė, burbulų skaitiklis su atbuliniu vožtuvu, TAIFUN CO2 difuzorius, CO2/pH testas su reagentais, 2x augalų trąšos 100 ml, 1x kasdieninės trąšos 10 ml.
  • Pastaba: pristatymas per 25 d. d. nuo užsakymo datos.

Mityba akvariumo augalams

Augalai aprūpina akvariumą gyvybiškai svarbiu deguonimi jūsų akvariumo gyventojus, užkerta kelią dumblių augimui, pašalina teršalus, suteikia slėptuvių ir mažina ligų sukėlėjus. Augalų trąšų sistemos su CO2 balionais augalus aprūpina pagrindine maisto medžiaga - CO2. Augalai tai sugeria ir fotosintezės metu ( su šviesos pagalba)  ir išskiria deguoni.

Lengva montuoti

Sistema yra visiškai paruošta. Prisukite slėgio reduktorių ant CO2 baliono ir žarnele prijunkite prie burbuliukų skaitiklio, o tada prie difuzoriaus akvariume. Taip CO2 patenka į akvariumą ir ištirpsta vandenyje. CO2 tiekimas gali būti nutrauktas naktį, kai yra prijungtas solenoidinis vožtuvas (naktinis išjungimas). CO2/pH nuolatinis testas nuolat parodo vandenyje ištirpusio CO2 kiekį.

Saugus

CO2 balionas yra patikrintas TÜV. Atbulinio vožtuvo dėka vanduo negali patekti į balioną. CO2 sistemos talpa priklauso nuo įvairių veiksnių. Lemiamą reikšmę turi karbonatinis kietumas, augalų kiekis ir rūšis bei vandens paviršiaus judėjimo stiprumas. 500 g balionas, kuris naktį neišjungiamas solenoidiniu vožtuvu, pagal numatytuosius nustatymus tarnauja apie 4 mėnesius
Daugkartinio naudojimo balionus galima papildyti specializuotose parduotuvėse.

Konvertavimas iš vienkartinių į daugkartinius balionus ir atvirkščiai:

Visos JBL CO2 slėginių dujų balionų sistemos yra suderinamos viena su kita. Naudojant daugkartinio naudojimo sistemą (M sistema), slėgio reduktoriaus jungiamąją veržlę galima tiesiog atsukti šešiakampiu raktu. Tada slėgio reduktorius tinka U sistemai (vienkartiniai balionai).
Jei turite vienkartinę sistemą, prisukdami u-m adapterį, slėgio reduktorių galite pritaikyti pakartotinai užpildomiems balionams (M sistema).

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse.