• Nauja
  • Išparduota

JBL ProTerra pašaras vėžliams Crustarus, 250 ml

8,60 €

Maisto mišinys vandens vėžliams

Su šoniplaukomis, krevetėmis ir žuvytėmis

Sveikai ir subalansuotai mitybai

JBL7232118
Kiekis Išparduota

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Maisto mišinys vandens vėžliams skirtas sveikam augimui ir mitybai.

Sudėtyje yra džiovintų šoniplauk (apie 1 cm), krevečių (apie 3 cm), žuvų (ne daugiau kaip 9 cm) ir maisto lazdelių su žuvimis (apie 1,5 cm), kad mityba būtų įvairi ir natūrali

Skatina sveiką kiauto vystymąsi dėl natūralaus kalcio kiekio maistui skirtuose gyvūnuose

Nededama dirbtinių dažiklių ir konservantų.

Sandari, orui ir šviesai nepralaidi, perdirbama pakuotė su dozavimo priemone dangtelio viduje.

Atsižvelgiant į vėžlių mitybos reikalavimus, dauguma vandens vėžlių yra visaėdžiai. Jie ypač mėgsta valgyti žuvis, kitus vandens gyvūnus, pavyzdžiui, vėžius, moliuskus, vabzdžius, o dažnai ir vandens augalus. JBL siūlo platų vėžlių rūšiai tinkamos mitybos asortimentą, atitinkantį gyvūnų poreikius. Džiovintos žuvys, vėžiagyviai, moliuskai ir vabzdžiai yra svarbiausi ir sudaro rūšiai tinkamą natūralų racioną.

Kitos svarbios priežastys, kodėl verta šerti JBL maistu

Įspūdingo skonio: praktiniai tyrimai, įskaitant ir laukinėje gamtoje. Dėl sandarios pakuotės neprarana vitaminų. JBL maisto indelius galima 100 % perdirbti, nes pakuotė, sandarinimo plėvelė, etiketė ir dangtelis pagaminti iš vienos PP monomedžiagos. Etiketės nereikia atskirti nuo indelio, kaip kad reikia daryti su kitomis maisto skardinėmis. Taip pat sumažintas plastiko storis, nes naudojamas labai aukštos kokybės PP (polipropilenas). Naudojant polipropileną užtikrinama, kad pasibaigus gaminio gyvavimo ciklui jį būtų galima visiškai perdirbti. Perdirbta medžiaga naudojama naujiems gaminiams gaminti, todėl teršalų sklaida aplinkoje sumažinama iki minimumo.

Visavertis pašaras vandens vėžliams. Šėrimo rekomendacijos: 1-2 kartus per parą duoti nedidelį kiekį pašaro, kurį vėžlys suėstų per keletą minučių.

Sudėtis: krevetės 40%, lašišų miltai, šoniplaukos 10%, šprotai, ryžių miltai, kviečių miltai, kviečių glitimas, mielių ekstraktas, rozmarinai, čiobreliai, bazilikai, mairūnai. Priedai/1 kg: vitaminas A 10000 TV, vitaminas D3 1200 TV, vitaminas E 120 mg, vitaminas C 80 mg. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 48%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 14%.

Gamintojas/Partijos Nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: