• Nauja

JBL ProTerra pašaras vėžliams Molluscus, 250 ml

8,60 €

Maisto mišinys vandens vėžliams

Su sraigėmis, vandens vabzdžiais, moliuskais ir krevetėmis

Sveikai ir subalansuotai mitybai

JBL7234118
Kiekis Paskutinė prekė

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Maisto mišinys vandens vėžliams skirtas sveikam augimui ir mitybai.

Sudėtyje yra džiovintų sraigių (apie 2 cm), vandens vabzdžių, moliuskų, maisto lazdelių su žuvimis (apie 1,5 cm) ir krevečių kad mityba būtų įvairi ir natūrali

Visos sraigės su visomis vertingomis sudedamosiomis dalimis buvo švelniai apdorotos, kad sudarytų vitaminų turtingą ir svarbų papildą pagrindiniam vėžlių racionui JBL PROTERRA CRUSTARUS

JBL ekspedicijų metu pastebėta, kad sraiges mielai ir dažnai valgo visų rūšių vandens vėžliai

Nededama dirbtinių dažiklių ir konservantų.

Sandari, orui ir šviesai nepralaidi, perdirbama pakuotė su dozavimo priemone dangtelio viduje.

Atsižvelgiant į vėžlių mitybos reikalavimus, dauguma vandens vėžlių yra visaėdžiai. Jie ypač mėgsta valgyti žuvis, kitus vandens gyvūnus, pavyzdžiui, vėžius, moliuskus, vabzdžius, o dažnai ir vandens augalus. JBL siūlo platų vėžlių rūšiai tinkamos mitybos asortimentą, atitinkantį gyvūnų poreikius.  Per JBL ekspedicijas Pietų Amerikoje vėžliai dažnai pastebėti traiškantys ir mintantys sraigėmis. Mažesnes sraiges jie prarydavo sveikas. Sraigių kiautai yra svarbi vėžlių aprūpinimo mineralinėmis medžiagomis sudedamoji dalis.

Kitos svarbios priežastys, kodėl verta šerti JBL maistu

Įspūdingo skonio: praktiniai tyrimai, įskaitant ir laukinėje gamtoje. Dėl sandarios pakuotės neprarana vitaminų. JBL maisto indelius galima 100 % perdirbti, nes pakuotė, sandarinimo plėvelė, etiketė ir dangtelis pagaminti iš vienos PP monomedžiagos. Etiketės nereikia atskirti nuo indelio, kaip kad reikia daryti su kitomis maisto skardinėmis. Taip pat sumažintas plastiko storis, nes naudojamas labai aukštos kokybės PP (polipropilenas). Naudojant polipropileną užtikrinama, kad pasibaigus gaminio gyvavimo ciklui jį būtų galima visiškai perdirbti. Perdirbta medžiaga naudojama naujiems gaminiams gaminti, todėl teršalų sklaida aplinkoje sumažinama iki minimumo.

Visavertis pašaras vandens vėžliams. Šėrimo rekomendacijos: 1-2 kartus per parą duoti nedidelį kiekį pašaro, kurį vėžlys suėstų per keletą minučių.

Sudėtis: krevetės, lašišų miltai, kviečių miltai, vandens sraigės 10%, kukurūzų miltai, sojų miltai, vabzdžių batymai (Hermetia) 4%, ryžių miltai, kviečių gemalų miltai, krevečių miltai, mielių ekstraktas, žaliųjų midijų miltai 1%, obuolių išspaudos, kalmarų miltai 1%. Priedai/1 kg: vitaminas A 15000 TV, vitaminas D3 1800 TV, vitaminas E 180 mg, vitaminas C 120 mg. Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 45%, žali riebalai 6%, žalia ląsteliena 3%, žali pelenai 11%.

Gamintojas/Partijos Nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: