Gupija

AZZ10600010

Poecilia reticulata

Smulkiau

SAUGUS apsipirkimas
akvazoo.lt

NEMOKAMAS pristatymas
perkant už 30 € ir daugiau

NUOLAIDOS
lojaliems klientams

Prekiaujame tik kruopščiai
patikrintais KOKYBIŠKAIS gaminiais

Turite klausimų?

 • Skambinkite +370 640 53080
 • El. p. shop@akvazoo.lt

Papildoma informacija

 • Pristatymas
  Kurjeris
  Lietuvos paštas
  Atsiėmimas vietoje
 • Apmokėjimas
  Grynaisiais pinigais
  Banko pavedimu
  Elektroninė bankininkystė
 • Grąžinimas
  Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per septynias darbo dienas nuo daikto pristatymo dienos.

Kilmės šalis

 Pietų Amerika

Optimalios

gyvenimo sąlygos

Vandens temperatūra: 17 - 280C

Vandens pH: 7,0 - 8,5

Akvariumo dydis: 45x30x30 cm 

Suaugusios žuvies dydis

 ~6 cm

Mityba

Minta sausu subalansuotu pašaru žuvims. Tinka tiek pašaras dribsniais, tiek smulkiomis granulėmis Taip pat dalį raciono turėtų sudaryti gyvas/šaldytas žuvų pašaras.

Suderinamumas

Labai taiki žuvis. Nelaikykite kartu su tokiomis rūšimis, kurios gali nukramtyti pelekus, pvz.: barbusai, minorai ir pan. Gerai jaučiasi kompanijoje su kitomis gyvavedėmis žuvimis (molinezijomis, pecilijomis), rasboromis, Corydoras rūšies šamukais ir pan.

Lytinis dimorfizmas

Patinai ryškesni, spalvingesni už pateles, ilgesniais pelekais. Patelės didesnės už patinus, tačiau ne tokios ryškios ir spalvingos. Patelių analinis pelekas apvalus, patinų pailgas. 

Viena populiariausių ir dažniausiai auginamų gėlavandenių akvariumų žuvų. Ypatingai tinka pradedantiesiems akvariumininkams, kadangi nėra itin lepi.

Seniau, kai pasaulyje siautė maras, gupijos buvo vežamos į trečiojo pasaulio šalis ir paleidžiamos gyventi laisvėje, kaip priemonė kontroliuoti maro plitimui, kadangi jos maitindavosi uodais, kurie platindavo marą.

SUSIJUSIOS PREKĖS