Denitrol gerosios bakterijos 100 ml

9,50 €
  • JBL Denitrol gerosios bakterijos

  • Labai rekomenduojama naudoti po žuvų gydymo arba visiškai pakeitus vandenį

  • Priemonė skirta amonio junginių ir nitritų šalinimui.

JBL2306110
  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais ar Kortele Pristatymo Metu.

  Nemokamas Pristatymas

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 29€.

  Prekių Grąžinimas

Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Denitrol sudėtyje esančios gerųjų bakterijų kultūros bei specialūs fermentai pašalina iš vandens amonio junginių bei nitritų perteklių, kuris yra kenksmingas žuvims. Naujai įkuriamuose akvariumuose pirmiausia reikėtų supilti reikamą dozę Biotopol, o po 48 valandų suleisti pirmąsias žuvis. Mikrobiologai išsiaiškino, kad naujuose akvariumuose natūraliai gerosios bakterijos veisiasi labai lėtai, dėl to iš karto suleidus žuvis, kol nėra reikiamo kiekio bakterijų, yra didelė tikimybė, kad amonio junginiai ir nitritai viršys leidžiamą normą, o žuvys apsinuodys jais. 

Priemonė skirta amonio junginių ir nitritų šalinimui.

Tinka naudoti gėlavandeniuose ir jūriniuose akvariumuose, krevečių ir vėžlių akvariumuose. Prieš naudojant pirmą kartą, valandą iki Denitrol supylimo, supilkite gamintojo rekomenduojamą normą priemonės Biotopol ir leiskite jai veikti. Išjunkite UV sterilizatorius ir jonizatorius 48 valandoms. Užtikrinkite pastovią ir tolygią vandens temperatūrą. Prieš naudojimą suplakite.

Dozavimas: naudojant pirmą kartą ar po gydymo medikamentais - 10 ml į 20 l akvariumo vandens. Naudojant dalinai keičiant vandenį 10 ml į 300 l. Jūriniams akvariumams pilti dvigubą normą. Perdozavimas nekenksmingas.

Veikimo principas: heterotrofinės ir  autotrofinės bakterijų kultūros detoksikuoja vandenį skaidydamos baltymus, amonį, amoniaką ir nitritus. Specialūs valančiųjų bakterijų fermentai skaido žuvų ekskrementus ir kitas atliekas.

Laikymo temperatūra - nuo +4˚C iki +35˚C.

Gamintojas/Grynasis kiekis/Partijos nr./Geriausias iki: žr. ant pakuotės.

Prekių nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Prekės aprašymas yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos.  Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra detalesnė. Rekomenduojame vadovautis informacija esančia ant prekės pakuotės. Elektroninėje www.akvazoo.lt parduotuvėje skelbiamos kainos, akcijos, nuolaidos gali skirtis nuo kainų, akcijų, nuolaidų, taikomų fizinėse Akvazoo parduotuvėse. 

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: